اطلاعیه ثبت نام اولیه دانشجویان متقاضی وام های دانشجویی نیمسال اول سال تحصیلی 96-95

اطلاعیه ثبت نام اولیه دانشجویان متقاضی وام های دانشجویی نیمسال اول سال تحصیلی 96-95

 

 

به اطلاع  کلیه دانشجویان می رساند: صندوق رفاه دانشجویان وزارت متبوع ،به منظور تسهیل در ارائه خدمات دانشجویی، امکان ثبت نام اولیه دانشجویان متقاضی وام های دانشجویی برای نیمسال اول سال تحصیلی 96-95 را در پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان به نشانی : http://bp.swf.ir/login.aspx فراهم نموده است.

 

لذا متقاضیان از تاریخ 95/4/1 لغایت 95/5/30 فرصت دارند جهت ثبت اطلاعات فردی و همچنین درخواست وام به سامانه موردنظر مراجعه نمایند.

 

شایان ذکر است:

 

 
  1- دانشجویانی که نسبت به ثبت نام اولیه در پورتال دانشجویی سامانه مورد نظراقدام نمایند در اولویت پرداخت قرار خواهند گرفت.


 
 2- دانشجویانی که قبلاً از تسهیلات رفاهی ( انواع وام ها و خوابگاه دولتی و … ) بهره مند شده اند، سوابق آنها در سیستم صندوق رفاه دانشجویان موجود بوده و صرفاً بایستی مطابق (راهنمای مراحل ثبت نام) وام مورد درخواست خود را انتخاب و ثبت نمایند.


 
 3- دانشجویانی که قبلاً از هیچ کدام از تسهیلات رفاهی نظیر انواع وام ها، خوابگاه  دولتی و … استفاده نکرده و فاقد اطلاعات در سیستم صندوق رفاه دانشجویان می باشند بایستی مطابق (راهنمای مراحل ثبت نام) نسبت به ثبت اطلاعات فردی و تحصیلی خود اقدام نمایند . امور دانشجویی تا تاریخ 95/5/20 اقدام به تائید اطلاعات مزبور نموده و این گروه از متقاضیان بایستی از تاریخ 21لغایت 95/5/30 مجدداً به سامانه مراجعه و نوع وام مورد درخواست خود را انتخاب و تائید نمایند.

 

راهنمای مراحل ثبت تقاضای وام (کلیک کنید)

 

اداره رفاه دانشجویان

 

 

    آدرس: کمربندی سبزوار،تقاطع جاده بردسکن، کدپستی: 9615131113 ، صندوق پستی: 679    

             

  تلفن: 44200751-051 

         

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.