به آزمایشگاه اپتیک و لیزر دانشگاه فناوری های نوین سبزوار خوش آمدید. در این وبگاه شما می توانید ببینید که ما چه کار می کنیم و چرا در انجام دادن آنها اشتیاق داریم. ما امیدواریم که همه اطلاعاتی که می خواهید را در اینجا پیدا کنید. اگر نتوانستید، لطفا با ما تماس بگیرید و ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم.

این آزمایشگاه در سال 1396 تاسیس شد و ما تصمیم داریم که در زمینه اپتیک و لیزر یکی از فعال ترین مراکز شمال شرق کشور باشیم. کاربردهای لیزر و طراحی سیستم های اپتیکی علاقمندی اصلی ما است.

ما در حوزه طراحی اپتیکی، طیف سنجی لیزری، میکرو لیتوگرافی و اندازه گیری در سه بعد فعالیت می کنیم. این امر به ما امکان همکاری با برخی از بهترین آزمایشگاه های ایران را فراهم می کند و همچنین ارتباط با شرکت های با تکنولوژی پیشرفته در زمینه اپتیک و لیزر را توسعه می دهد.

یکی از دغدغه های اصلی ما جذب و پرورش نیروهای با استعداد و حمایت از آنها در راستای کار آفرینی است. ما از پژوهشگران جوان دعوت به همکاری می کنیم.ما امیدواریم که این تارگاه به شما یک نگاه کلی درباره فعالیت های ما بدهد. تقاضا داریم که برای هر گونه سوال فنی یا همکاری بیشتر با ما تماس بگیرید.

  

 

      

 

 

                        آدرس: کمربندی سبزوار،تقاطع جاده بردسکن، کدپستی: 9615131113 ، صندوق پستی: 679                        تلفن: 44200751-051 

                       پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید                                                                                             حق کپی رایت برای دانشگاه فناوری های نوین سبزوار محفوظ است.