گزارش تصویری از بازدیدها

به منظور آشنایی با ظرفیت­های صنعتی شهرستان سبزوار و بررسی زمینه­ های ممکن برقراری ارتباط علمی و صنعتی بین دانشگاه فناوری های نوین سبزوار و منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی (عسلویه) بازدیدها و رایزنی­ های مناسبی با واحدهای صنعتی شهرستان صورت پذیرفت. در این بازدیدها که با حضور مدیر پژوهش دانشگاه و جناب آقای دکتر نوری مشاور سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی  انجام پذیرفت زمینه­ های ممکن همکاری بررسی و تصمیمات مناسبی در این زمینه اتخاذ شد.

دکتر نوری در این بازدیدها به سهم صنایع خراسان رضوی و به ویژه شهرستان سبزوار در سرمایه­گذاری­های منطقه پارس جنوبی اشاره کرد و افزود که باید زمینه سرمایه­ گذاری بیشتر صنایع در این منطقه فراهم آید.

مدیر پژوهش دانشگاه نیز با اشاره به ارتباط نزدیک بین دانشگاه فناوری­ های نوین سبزوار و صنایع شهرستان سبزوار، آمادگی این دانشگاه را برای تعیین نیازهای منطقه پارس جنوبی و تعیین ظرفیت­های صنایع شهرستان برای سرمایه­ گذاری در این حوزه اعلام کرد. 

 

                  - بازدید از شرکت تولید ماشین های کشاورزی

 

      

 

                  - بازدید از شرکت قطعه­ سازان سبزوار 

 

                      

                 

                 - بازدید از شرکت گسترش سفالین  

  

 

 

                 

                  - بازدید از شرکت جمکو

 

    

               

                - بازدید از پروژه دفع پسماند حوزه توسعه و فناوری دانشگاه فناوری های نوین سبزوار

 

 

 حوزه پژوهش

                        آدرس: کمربندی سبزوار،تقاطع جاده بردسکن، کدپستی: 9615131113 ، صندوق پستی: 679                        تلفن: 44200751-051 

                       پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید                                                                                             حق کپی رایت برای دانشگاه فناوری های نوین سبزوار محفوظ است.