skhtma1.jpg

تعامل سازنده موجب ترقی و پیشرفت است

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، جلسه معارفه مدیر امور اداری و پشتیبانی دانشگاه برگزار گردید.

 

در جلسه ای که به همین منظور صبح امروز در محل دفتر ریاست دانشگاه با حضور معاونین، مدیران و کارکنان برگزار گردید، آقای مهندس مهری به عنوان مدیر جدید امور اداری و پشتیبانی دانشگاه معرفی شدند.

 در این جلسه از خدمات آقای شیعی، مدیر پیشین اداری و پشتیبانی دانشگاه نیز تقدیر به عمل آمد.

 

در ابتدای این مراسم معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه از همکاری و زحمات همکاران دانشگاهی تقدیر و تشکر نموده و گزارشی اجمالی از حوزه کاری آن معاونت ارائه و انتظارات خود و مجموعه دانشگاه را از مدیریت اداری و پشتیبانی مطرح نمودند.

 

دکتر رضایی سرشت در بخش دیگری از صحبت های خود ضمن تاکید بر رعایت قوانین و مقررات اداری از کارکنان دانشگاه خواستند با همت و نیت خیر خود در جهت ارتقاء اهداف دانشگاه، محیط و فضای کاری و اداری تلاش نمایند.

 

عضو هیات رئیسه دانشگاه بیان داشتند: با توجه به اینکه تعامل سازنده موجب ترقی و پیشرفت است بیان داشتند: تک تک کارکنان به سهولت می توانند نظرات خود را با حوزه زیر مجموعه و مدیر محترم اداری و پشتیبانی بیان نموده، ایده داده و انتقاد نمایند.

 

در ادامه معاون توسعه و مدیریت منابع از جناب آقای شیعی به جهت مدیریت شایسته و زحمات فراوان قدردانی نموده و اجرای آئین نامه ها، اجرای عدالت و برون سپاری بعضی از بخش ها که باعث رفع بسیاری از مشکلات شد را نشات گرفته از خدمات صادقانه ایشان عنوان نموده و بیان داشتند:« تجربیات مدیریتی برای دانشگاه است و این باعث رشد سازمان می شود و سازمانی که تجربه علمی و دانایی اش در حد اعلاء باشد دچار خطا نمی شود».

 

آقای قدرتی معاون دانشجویی، فرهنگی و اجتماعی نیز در این جلسه با تبریک انتصاب آقای مهندس مهری به سمت مدیر اداری و پشتیبانی دانشگاه بیان داشتند: امور اداری مجموعه‌ای حساس و پرتوان است و کار در این حوزه به تلاش بسیار نیاز دارد که خوشبختانه تمامی کارکنان این واحد همکاری‌ های بسیار خوبی را داشته‌ اند.

 

ایشان افزودند:« آقای شیعی توانایی های خود را در بخش های مختلف به خوبی نشان داده اند و بسیار موفق بودند و امید است کاری که انجام شده است ارتقا یابد» ایشان در ادامه به اهمیت توجه به  بحث اخلاق حرفه ای در دو بخش تعامل با سایرین، امانتداری و ارتقاء کیفیت کار و سرعت در انجام کارها اشاره نموده و از مدیر امور اداری و پشتیبانی جدید و همکارانشان درخواست نمودند با برنامه ریزی سرعت انجام کارها را با حداقل فشار بر نیروی انسانی، افزایش دهند.

 

ایشان با بیان اینکه آقای مهندس مهری از اعضاء هیأت علمی مجرب، متخصص و دلسوز هستند که سوابق مدیریتی مختلفی را تجربه نموده اند بیان داشتند: حضور ایشان در معاونت توسعه و مدیریت منابع قطعاً منشاء خیر خواهد بود و مشکلات موجود احتمالی را به بهترین نحو رفع خواهد کرد.

 

در ادامه آقای شیعی ضمن تقدیر و تشکر از تعامل سازنده تمامی قسمت ها با ایشان در طول دوران تصدی مسئولیتشان بیان داشتند: تلاش کردیم تا جایی که امکان داشت شان مدیریت اداری را ارتقاء دهیم و در جهت رفع مشکلات آن بکوشیم و در این راه لازم است از کارکنان این مدیریت به طور ویژه قدردانی نمایم.

 

در ادامه مدیر امور اداری و پشتیبانی دانشگاه هم در سخنانی به تبیین دیدگاه های خود درباره وضعیت دانشگاه پرداختند. مهندس مهری بیان داشتند: از ریاست محترم دانشگاه و معاون توسعه و مدیریت منابع که به بنده اعتماد نموده اند  قدردانی می نمایم و امیدوارم با عملکرد مثبت و موثر، به این اعتماد پاسخی شایسته دهم.

 

شایان ذکر است از جمله مسئولیت های مدیر اداری و پشتیبانی دانشگاه تاکنون می توان به مدیریت گروه فناوری اطلاعات، ریاست دانشکده مهندسی و مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی اشاره نمود.

 

 

 

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.