skhtma1.jpg

مراسم بزرگداشت لیالی قدر در خوابگاه های دانشجویی برگزار گردید.

 

مراسم شبهای  احیاء  21 و 23   ماه مبارک رمضان بعد از برگزاری باشکوه مراسم شب ضربت خوردن مولی الموحدین حضرت علی ابن ابی طالب(ع) در سرای دانشجویی دانشگاه با حضور جمع کثیری از دانشجویان برگزار گردید.

 

در این مراسم مداح اهل بیت حاج آقای ثناگو با اشاره به اهمیت شب های قدر و استقبال خداوند از توبه بندگان، گفتند: خداوند می فرماید اگر گناه کاران می دانستند که من چطور منتظر آنها هستم و شوق من نسبت به آنها چگونه است و اگر می دانستند که من چقدر به آنها علاقه دارم و انتظار آنها را می کشم و چقدر مشتاقم که بندگان گناهکار توبه کنند، آنها از شدت اشتیاق جان خود را می دادند.

 

ایشان افزودند: بیشتر علمای ما شب های 19 ، 21 و 23 ماه مبارک رمضان که شب های قدر می باشد را از رحمت خداوند صحبت می نمودند و عقیده داشتند که این شب ها باید برای رجا، امید و رحمت باشد و انسان باید از لحظه ها و زمان ها به خصوص زمان های با ارزشی چون لیالی قدر به نحو احسن استفاده نماید تا مورد رحمت و لطف خداوند قرار گیرد.

 

 در این مراسم که از ساعت 23 با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد ابتدا دعای جوشن کبیر قرائت گردید و به مدیحه سرایی اهل بیت پرداخته شد.

سپس مراسم بر سرگرفتن قرآن مجید در فضایی آکنده از معنویت در این شبهای پرفیض برگزار شد.

این مراسم تا ساعت 3 و 20 دقیقه بامداد ادامه داشت.

 

 

روابط عمومی دانشگاه

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.