skhtma.jpg

عملکرد حوزه معاونت توسعه و مدیریت منابع در سال تحصیلی گذشته چشمگیر و قابل توجه بوده است.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، معاون توسعه و مدیریت منابع ضمن تبریک ایام ماه مبارک رمضان بیان داشتند: عملکرد حوزه معاونت توسعه و مدیریت منابع در سال تحصیلی گذشته چشمگیر و قابل توجه است.

 

 

 

 

 

ایشان سامان بخشی به حوزه های مختلف ستادی و به خصوص حوزه معاونت توسعه و مدیریت منابع را از نکات برجسته فعالیت های این حوزه بیان نموده و افزودند: با تدابیر صورت گرفته و جلسات متعدد آموزش کارکنان به صورت تخصصی در سال تحصیلی گذشته سعی بر آن شده است تا کارکنان بهترین عملکرد سازمانی را داشته باشند.

 

عضو شورای دانشگاه، برگزاری جلسات متعدد در خصوص اصلاح و بهینه سازی گردش کار فعالیت های اداری و مالی اشاره نمودند: تمامی چارت فرآیند های فعالیت های این معاونت توسط تیم مدیریتی خبره و با تجربه در سال تحصیلی گذشته مورد بازنگری قرار گرفته و با هدف کاهش مراجعات غیر ضروری و بهینه سازی امور اجرایی اصلاح  شده است.

 

دکتر رضایی سرشت ضمن اشاره به اهمیت توجه به نیروی انسانی در تحقق اهداف عالی دانشگاه افزودند: امروزه نگاه اندیشمندان به نیروی انسانی تغییر یافته است به طوری که سازمان ها به جای واژه ی نیروی انسانی از سرمایه های انسانی استفاده می کنند و دانش و تجربیات پرسنل خود را مهمترین سرمایه ی سازمان به شمار می آورند که این پارادایم در دانشگاه فناوری های نوین سبزوار به عنوان پرچم دار دانشگاه های نسل سوم در منطقه به عنوان یک اصل مهم و استراتژیک در نظر گرفته شده است.

 

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه با اشاره به اجرای سیستم جبران خدمات کارکنان، پیگیری بیمه تکمیلی درمان و اصلاح فرآیند پرداخت حقوق و دستمزد را از دیگر فعالیت های این معاونت در این راستا عنوان نمودند که توانسته است در افزایش انگیزه کارکنان تاثیری فوق العاده داشته باشد.

 

ایشان افزایش مشارکت اعضای هیأت علمی و پرسنل را در برنامه ریزی، تصمیم گیری و اجرای فعالیت های دانشگاه، مدیریت غیر متمرکز و تفویض اختیار، ایجاد ساختار سازمانی زنده، پویا و کارآمد و بستر سازی جهت ایجاد جو سازمانی منطبق بر نشاط، خلاقیت و تدبیر را در راستای توجه به این دیدگاه دانستند.

 

دکتر رضایی سرشت توجه به اصول زیربنایی دانشگاه را از مهم ترین دغدغه های این معاونت عنوان نموده و تصریح کردند: لازمه تحرک و پویایی دانشگاه و نیل به اهداف عالی آن، فعالیت ها زیربنایی و حرکت هدفمند و آگاهانه در راستای چشم انداز و برنامه های استراتژیک است که این معاونت به طور جد این موضوع را در دستور کار قرار داده و با یاری خداوند منان در آینده نزدیک گزارش مشروح آن را به وزارت علوم و جامعه دانشگاهی ارائه خواهیم نمود.

 

ایشان با اشاره به اجرای موفقیت آمیز طرح مدیریت سبز در دانشگاه، تاثیرات آن را در صرفه جویی مصرف انرژی و آب مصرفی ملموس و قابل توجه دانستند.

عضو هیأت رئیسه دانشگاه با قدردانی از عملکرد کارکنان حوزه اداری و مالی، این معاونت را به عنوان موتور محرکه توانمندی دانستند که در پشتیبانی و حمایت از رشد فعالیت های سایر معاونت ها نقشی کلیدی داشته است.

 

 

 

 

 

 

  آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن 

        کدپستی: 9615918339             صندوق پستی: 679                   تلفن :  44200980 - 051          فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com                                                           تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.