skhtma1.jpg

برنامه ریزی های مناسب باعث بهبود کیفیت امتحانات گردیده است.

 

به گزارش روابط عمومی ظهر امروز معاون توسعه و مدیریت منابع به نمایندگی از ریاست دانشگاه به همراه معاون دانشجویی، فرهنگی و اجتماعی از حوزه امتحانات بازدید نمودند.

 

در این بازدید دکتر رضایی سرشت برنامه ریزی مناسب را باعث بهبود کیفیت امتحانات در این نیمسال تحصیلی عنوان نموده و ابراز داشتند: خوشبختانه تاثیر اقدامات دور اندیشانه حوزه معاونت آموزشی و پژوهشی در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی امسال، در دانشجویان نمود عینی پیدا نموده و این نشان از استفاده توان علمی و پژوهشی اساتید و اعضاء هیأت علمی دارد.

 

معاون توسعه و مدیریت منابع، بازه امتحانات را یکی از پرکارترین زمان های فعالیت این معاونت دانستند که با برنامه ریزی های متعدد به بهترین شکل ممکن در حال برگزاری است.

ایشان با قدردانی از معاونت آموزشی و پژوهشی و همکاران این معاونت افزودند: همراهی و همدلی تمامی حوزه ها و کارکنان در این رویداد مهم نشان از همکاری متقابل است.

 

معاون دانشجویی،فرهنگی و اجتماعی نیز در این بازدید تصریح نمودند: تمامی اقدامات رفاهی در جهت تسهیل شرایط دانشجویان در ایام امتحانات صورت پذیرفته است.

 

ایشان توزیع غذای دانشجویی در خوابگاه های دانشجویی در ایام ماه مبارک رمضان را به منظور ارائه خدمات مطلوب به دانشجویان و قراگیری غذاهای متناسب در وعده های افطار و سحر را با در نظر گرفتن ارزش تغذیه ای آنها را از دیگر اقدامات دانستند و در پایان برای دانشجویان گرامی ابراز موفقیت نمودند.

 

گفتنی است با مساعدت های معاونت توسعه و مدیریت منابع حوزه امتحانات در نیم سال تحصیلی فعلی در بهترین شرایط به معاونت آموزشی و پژوهشی جهت بهره برداری تحویل شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.