skhtma1.jpg

حضور دانشجویان و کارکنان دانشگاه در بزرگترین سفره افطار جهان اسلام

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بزرگترین سفره افطاری جهان اسلام در حرم منور رضوی پهن می شود که 13هزار روزه دار در هر افطار مهمان امام رضا (ع) می شوند.

 

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با ابراز مسرت از حضور خانواده دانشگاه فناوری های نوین سبزوار در ضیافت اکرام رضوی اظهار نمودند: این سفره به طول سه هزار متر در قالب طرح اکرام رضوی و اطعام روزه داران در طول ماه مبارک رمضان در صحن هدایت حرم مطهر رضوی پهن می شود که امسال با پیگیری های متعدد صورت پذیرفته، 100 نفر از دانشجویان و کارکنان دانشگاه توفیق یافتند نظاره گر شکوه و عظمت آن باشند.

 

آقای قدرتی همچنین با تشکر از آستان قدس رضوی و ریاست محترم دانشگاه که برگزاری این مراسم معنوی را سبب شدند، حضور دانشجویان در این مراسم باشکوه را در ایام پر برکت ماه مبارک رمضان و امتحانات سبب آرامش روحی دانستند.

ایشان ابراز داشتند : بهره‌گیری از این برنامه‌ها موجب افزایش حس نوع‌ دوستی، انسجام اجتماعی، اتحاد و همدلی بین دانشجویان و کارکنان و اساتید می شود.

معاون دانشجویی و فرهنگی با بیان اینکه وحدت دانشجویی هسته‌ اصلی و نقطه‌ کانونی بهره‌برداری اجتماعی از ویژگی‌های ممتاز ماه مبارک رمضان است، عنوان نمودند: حضور کانون رضوی و مشارکت دانشجویی از مهمترین مسایلی است که در این افطاری معنوی بیش از پیش دیده شده است. 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.