skhtma.jpg

آمادگی برای برگزاری امتحانات پایان نیمسال تحصیلی صورت پذیرفته است.

 

 

آمادگی برای برگزاری امتحنانات پایان نیمسال تحصیلی صورت پذیرفته است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، معاون آموزشی، پژوهشی و فناوری با اعلام این خبر افزودند: با تدابیر صورت پذیرفته و ارائه دیدگاه های مدیران گروه های آموزشی در جلسه هفته گذشته شورای آموزشی خوشبختانه برای ورود به بازه زمانی امتحانات آمادگی کامل وجود دارد.

 

معاون آموزشی، پژوهشی و فناوری در ادامه، با اشاره به نقش تاثیرگذار مدیران آموزشی در راهنمایی ها و آمادگی های دانشجویان به منظور ورود به بازه حساس امتحانانت بیان داشتند: خوشبختانه با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی مشاوره تحصیلی و امتحانی افزایش یافته و راهکارهای برون رفت از استرس در زمان امتحانات به دانشجویان آموزش داده شده است.

 

دکتر صادقی فر در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به اجرایی شدن طرح تاکید بر مأموریت‌گرایی شدن دانشگاه ها توسط معاونت آموزشی وزات علوم، تحقیقات و فناوری بیان داشتند: با توجه به این سیاست و رسالت دانشگاه فناوری های نوین سبزوار توانمندیها و الزامات مورد نیاز به دانشجویانی که در پایان این ترم موفق به اخذ مرتبه مهندسی خواهند شد را به اجرا درآورده است.

 

ایشان با اشاره و تأکید بر شیوه‌های جدید آموزشی، نگاه همه جانبه به مقوله تقویت روحیه پژوهشی در کنار آموزش به دانشجویان و اهمیت دادن به آموزش‌های مهارتی را از دیگر محورهای مورد لزوم برای تقویت دانشگاه عنوان نمودند.

 

دکتر صادقی فر بهره گیری از خرد جمعی به ویژه در امور مشترک پژوهش و آموزش در بین اساتید و دانشجویان را زمینه ساز رسیدن دانشگاه به جایگاه فعلی عنوان نموده و بیان داشتند: رشد و ارتقاء کنونی حوزه معاونت آموزشی و پژوهشی حاصل تلاش این عزیزان است.

در پایان معاون آموزشی، پژوهشی و فناوری ابراز امیدواری کردند دانشجویان این دانشگاه در پایان این ترم تحصیلی جایگاه ممتازی از علم و دانش را کسب خواهند کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

  آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن 

        کدپستی: 9615918339             صندوق پستی: 679                   تلفن :  44200980 - 051          فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com                                                           تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.