skhtma.jpg

خوابگاه محیط کوچکی از خانواده بزرگ دانشگاهی است.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی معاون دانشجویی،فرهنگی و اجتماعی ضمن عرض تبریک و گرامی داشت هفته خوابگاه ها، بیان داشتند:

هر ساله هفته خوابگاه ها بهترین بهانه را برای دانشگاه ها فراهم می نماید تا تمام تلاشی را که در طول یکسال برای ایجاد محیطی امن و مناسب برای دانشجویان انجام می دهند را در قالب تقدیر و تشکر از دانشجویان فعال خوابگاهی به زیباترین شکل خود ترسیم کنند.

 

خوابگاه محیط کوچکی از خانواده بزرگ دانشگاهی است و تمام تلاش ما و همکارانمان در دانشگاه ایجاد محیطی با نشاط و تداعی احساس در خانه بودن و دوری شما عزیزان از دلتنگی هاست .

آقای قدرتی در خصوص زندگی خوابگاهی و محیط صمیمی آن افزودند: دانشجویان بایستی محیط خوابگاه ها را به عنوان یکی از محیط های اجتماعی که برکات فراوانی را در راه پیاده سازی شخصیتی و فکری و اجتماعی افراد است قدر بدانند.

 

هفته خوابگاه ها بهانه ای است که در آن به خاطر داشته باشیم برای تامین رفاه، آسایش و زمینه سازی اعتلای علمی-فرهنگی برگزیدگان جامعه خدمت می نماییم و عزیزان دانشجو نیز به یاد زحمات شبانه روزی پرسنل خدوم دانشگاه باشند.

به فرموده حضرت علی (ع) فرصت ها همچون ابر درگذر هستند، پس سعی نماییم این فرصت ها را مغتنم شمرده و از آن به بهترین نحو در ساختن فردای خود و کشور گام های استواری برداریم.

در این میان شاید کسی نیست که اهمیت ضرورت کار فرهنگی و فرهنگ سازی در زمینه های گوناگون را درک نکند.

دبیر شورای فرهنگی دانشگاه با توجه به شعار هفته خوابگاه «سرای مطلوب دانشجویی، عرصه مسئولیت پذیری و مشارکت جویی» اذعان داشتند: باید توجه نمود که  ترویج مسئولیت پذیری در بین دانشجویان، توجه به اهتمام ملی جهت رفع نیازهای جامعه ی دانشگاهی، عادلانه سازی توزیع امکانات رفاهی دانشگاهی،  لزوم بهسازی و بازسازی ساختمان های خوابگاهی، حفظ و ارتقاء سطح بهداشت خوابگاه ها، مشورت با دانشجویان و مشارکت آنها در مدیریت خوابگاه ها، از جمله اهداف هفته خوابگاههای دانشجویی خواهد بود که امیدواریم با لطف الهی و همکاری یکایک کارکنان دانشگاه و حوزه معاونت دانشجویی،فرهنگی و اجتماعی این مهم را محقق نماییم.

 

امیدواریم با همکاری و همدلی شما عزیزان در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال بتوانیم در راه سر بلندی اسلام و ایران عزیز مان نقش ارزنده ای را ایفا کرده و گامهای بلند و استواری را در راستای اعتدال و اقتدار آن بر داشته و برگ زرین دیگری بر کارنامه درخشان و پر افتخار دانشگاه فناوری های نوین سبزوار بیافزاییم.

                                                                                                                    

 

 

  آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن 

        کدپستی: 9615918339             صندوق پستی: 679                   تلفن :  44200980 - 051          فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com                                                           تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.