skhtma.jpg

پتانسیل خوب دانشگاه در راستای کمک به بهبود مسائل کشاورزی شهرستان مورد استفاده قرار گرفت.

 

با هدف استفاده از توانمندی های دانشگاه در جهت رفع و بهبود معضلات کشاورزی شهرستان سبزوار، تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه با جهاد کشاورزی سبزوار منعقد گردید.

 

به گزارش روابط عمومی، پیرو اعلام آمادگی ریاست محترم دانشگاه در خصوص همکاری با جهاد کشاورزی شهرستان سبزوار در جهت ارتقا فعالیت های دو طرفه و تبدیل ایده به پدیده در موضوعات مرتبط با کشاورزی، دومین نشست مشترک جهت انعقاد تفاهم نامه همکاری دوجانبه به دعوت جناب آقای مهندس برغمدی، مدیر سازمان جهاد کشاورزی در دفترکار ایشان برگزار گردید.

 

در این نشست که با حضور ریاست و مدیران جهاد کشاورزی شهرستان، معاون پژوهش و فناوری، معاون اداری و مالی، مدیر و کارشناس  پژوهش دانشگاه برگزار گردید، توانمندی های اعضاء هیأت علمی از جمله پتانسیل علمی و پژوهشی و تخصصی و تجهیزات و امکانات پژوهشی دانشگاه در راستای اهداف پژوهشی جهاد کشاورزی مطرح و نیازهای پژوهشی این مدیریت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

مهندس برغمدی مدیر جهاد کشاورزی در این جلسه ضمن اشاره به توانایی های دانشگاه فناوری های نوین سبزوار، در خصوص ایجاد تفاهم نامه همکاری در این زمینه اظهار تمایل نموده و افزودند: از مهمترین مسائل و مباحث روز در زمینه کشاورزی تنش های خشکی، کشاورزی دقیق، شوری آب و شوری خاک است که امیدواریم با وجود توانمندی های اعضای هیأت علمی دانشگاه و برقراری ارتباط علمی با سازمان جهاد کشاورزی شاهد ارائه راهکارهای علمی و بهینه در این زمینه باشیم.

 

دکتر صادقی فر معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه نیز در این جلسه با اشاره به ضرورت ارتباط دانشگاه با صنعت، معدن و کشاورزی بیان داشتند: خوشبختانه با توجه به پتانسیل اعضای هیأت علمی مطمئناً ارتباط دانشگاه با نهادی همچون سازمان جهاد کشاورزی می تواند به تبادل و انتقال تجربیات علمی و در نهایت توسعه و پیشرفت علمی در این زمینه منجر شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

  آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن 

        کدپستی: 9615918339             صندوق پستی: 679                   تلفن :  44200980 - 051          فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com                                                           تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.