skhtma1.jpg

آیین بزرگداشت روز استاد، معلم و جشن دانش آموختگی در دانشگاه برگزار می گردد.

 

آئین بزرگداشت روز استاد و معلم و اولین جشن دانش آموختگی 220 نفر از دانش آموختگان دانشگاه در مقاطع مختلف، در اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، معاون آموزشی و پژوهشی با اعلام این خبر افزودند: اولین جشن یکپارچه دانش آموختگان دانشگاه برای مقاطع کارشناسی برای دانشجویان ورودی 1392  برگزار خواهد شد.

 

ایشان با اشاره به اینکه سعی شده است در این دو مراسم بزرگ بهترین برنامه به منظور تجلیل بهتر از مقام شامخ استادان در گروه های آموزشی و دانشجویانی که برای نخستین بار از دانشگاه فناوری های نوین سبزوار فارغ التحصیل می شوند برگزار خواهد شد، افزودند: خوشبختانه حوزه معاونت آموزشی و پزوهشی با همکاری سایر معاونت ها تمامی برنامه ریزی ها را در این خصوص به پایان رسانده است و امیدواریم این دو برنامه مهم به بهترین نوع ممکن برگزار گردد.

 

دکتر صادقی فر در ادامه با اشاره به اینکه نقش اساسی دانشگاه ها در تربیت نیروی کار متخصص موجب شده است در کشورهای مختلف به ویژه کشورهای توسعه یافته، به تغییر تحولات اساسی بپردازند و دانشگاه های نسل سوم مانند دانشگاه فناوری های نوین سبزوار این موضوع را به خوبی به سرانجام رسانده است، بیان داشتند: خوشبختانه دانشجویانی که برای اولین بار از این دانشگاه فارغ التحصیل می شوند با توجه به رسالت دانشگاه توانسته اند با بخش صنعت ارتباط خوب و مستمری داشته باشند که این موضوع قطعاً در اشتغال آنها سهم به سزایی خواهد گذاشت، و از این جهت توانسته ایم در جهت تحقق "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" که مورد تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است گام مهمی برداریم.

 

ایشان با اشاره به اینکه مقدمات لازم جهت حضور بستگان درجه یک دانش آموختگان نیز فراهم شده است افزودند: طبق آمار معاونت آموزشی، رتبه‌های برتر در مقطع کارشناسی رشته مهندسی صنایع با معدل میانگین  18/1، رشته مهندسی فناوری اطلاعات با معدل میانگین 18/36، رشته مهندسی زیست محیطی 17/46  بوده است.

معاون آموزشی و پژوهشی در ادامه افزودند: امیدواریم سایر دانشجویان دانشگاه با اتکا به خداوند متعال اولین فارغ التحصیلان این دانشگاه را الگو قرار داده و بتوانند همت خود را در جهت هرچه بیشتر شکوفا شدن توان علمی و پژوهشی خود با توجه به ظرفیت های دانشگاه به منصه ظهور بگذارند.

 

ایشان تربیت و تعلیم این دانشجویان ارزشمند را در گرو اساتیدی زبده و متعهد و کارآمد دانستند که در طی این سال ها با تمام توان در خدمت به علم از هیچ تلاشی فرو گذار ننموده اند و افزودند: با یاری خداوند متعال قبل از برگزاری نخستین جشن دانش آموختگی در طی مراسمی از اساتید دانشگاه نیز قدردانی خواهد شد.

ایشان ابراز امیدواری کردند با توجه به افزایش تجهیزات گروه های آموزشی در طی سال گذشته فرصت و امکانات برای فعالیت های بیشتر و بهتر علمی در گروههای آموزشی بیبش از پیش برای دانشجویان مهیا گردد.

 

روابط عمومی دانشگاه

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.