skhtma1.jpg

انجمن هاي علمي دانشجويي، مولد نشاط علمي دانشگاه، با تأكيد بر كارآفريني و كاربردي نمودن علوم هستند

 

گردهمایی دانشجویان فناوری اطلاعات و علوم پزشکی در زمینه حوزه های مشترک فناوری اطلاعات و پزشکی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه در این نشست که به همت گروه مهندسی فناوری اطلاعات انجام گرفت، آقای دکتر صدر عضو هیات علمی گروه مهندس فناوری اطلاعات ضمن خوش آمد گویی به اساتید دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ابراز امیدواری کردند گسترش همکاری های فی مابین بین حوزه پزشکی و فناوری اطلاعات می تواند سبب توانمندی های بیش از پیش گردد و حلقه اتصال آنان مشکلات و راهکارهای فوق العاده ای را در جهت رفع مشکلات پزشکی پدید خواهد آورد.

 

در این نشست مدیرگروه فناوری اطلاعات نیز با ابراز مسرت از برگزاری چنین جلساتی، بیان داشتند در تفکرات گذشته هر علمی به تنهایی ظهور و بلوغ می یافت اما هم اکنون نیاز جوامع در تلفیق و یاری گرفتن رشته های مختلف است تا بتوانند موانع و مشکلات را به کمک هم حل نمایند.

مهندس مهری اعضاء انجمن فناوری اطلاعات را اعضایی فعال و ممتاز دانستند که علاقه آنان به مشارکت در بحث ها در حوزه اشتغال و بازار کار وصف ناشدنی است.

 

ایشان انجمن هاي علمي دانشجويي را ، مولد نشاط علمي در دانشگاه دانستند که می توانند  با تأكيد بر كارآفريني و كاربردي كردن علوم آنها را به اجرا دربیاورند.

مهندس مهری فناوری اطلاعات را بازویی محرک برای خدمت به عرصه پزشکی مدرن عنوان نموده و بیان داشتند: دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می تواند خلاء های موجود فناوری اطلاعات در حوزه های پزشکی را به بهترین نحو رفع نماید.

 

دکتر مجددی از اعضاء هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی نیز با تشکر از دعوت انجمن فناوری اطلاعات، دانشگاه فناوری های نوین سبزوار را یکی از دانشگاه های خوب و بالنده توصیف نمودند و ابراز امیدواری نمودند که رشته های بین رشته دانشگاه علوم پزشکی بتواند در زمینه فناوری اطلاعات از دانش علمی و پژوهشی اعضاء هیات علمی و دانشجویان این دانشگاه بهره ببرد.

 

ایشان به موضوع کار گروهی و مشارکت های جمعی به عنوان یکی از مسائل مهم اشاره نموده و افزودند: حضور در گروه ها و شرکت در کارهای گروهی و بین دانشگاهی با این پتانسیل قوی باعث بالا رفتن روحیه مشارکت و افزایش توان در حوزه های مختلف علمی خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.