skhtma.jpg

تشکیل اولین جلسه هیات نظارت بر تشکل های دانشجویی

 

 

به گزارش روابط عمومی، با توجه به ضرورت ایجاد فضای با نشاط سیاسی در دانشگاه ها و فراهم آوردن زمینه اجرایی فرمایشات مقام معظم رهبری جهت برگزاری کرسی های آزاد اندیشی و با هماهنگی های به عمل آمده با حوزه ستادی وزارتخانه اولین جلسه هیات نظارت بر تشکل های دانشجویی تشکیل شد.

 

حجت الاسلام خاتمی مسوول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه حکیم سبزواری در ابتدای جلسه به ضرورت رعایت اخلاق اسلامی در تصمیم گیری ها اشاره نمودند و گفتند  هیات نظارت بر تشکلهای اسلامی دانشجویان به منظور حمایت از حقوق سیاسی و اجتماعی دانشگاهیان و انجام وظایف مقرر در آیین نامه تشکلهای اسلامی دانشگاهیان تشکیل می شود.

 

در ادامه دکتر جلیلوند ریاست دانشگاه فناوری های نوین سبزوار ضمن تشکر از حضور اعضاء، تشکیل این جلسه را در راستای اجرایی شدن بخشنامه مربوط به نظارت بر فعالیت تشکل های دانشجویی بیان نمودند و خاطر نشان کردند: تشکیل هیات نظارت می تواند در جهت سامان بخشی به فعالیت تشکل های دانشجویی نقش بسزایی داشته باشد.

 

در این جلسه پرونده انجمن اسلامی مستقل دانشگاه مطرح و مستندات لازم از روند تصویب اساسنامه و برگزاری انتخابات این تشکل در جلسه ارائه شد و اعضائ پس از بحث و بررسی، صحت انتخابات برگزار شده در آبان ماه را تایید نمودند.

 

بدیهی است با اجرایی شدن این مصوبه زمینه شکل گیرفراهم گردید که می تواند در جهت فعال سازی دانشجویان و بالا بردن درک و بینش سیاسی آنان کمک شایانی داشته باشد.

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.