skhtma.jpg

انعقاد قرارداد بین دانشگاه فناوری های نوین سبزوار با چند شرکت درمانی، تجاری و صنفی

 

دانشگاه فناوری های نوین سبزوار میزبان شرکت هایی جهت انعقاد قرارداد استقرار سیستم  ISO 9001 : 2015 و ISO 10004:2012  بود.

 

به گزارش روابط عمومی، در این جلسه قرارداد :  " مشاوره و استقرار سیستم مدیریت تضمین کیفیت بر اساس سیستم ISO 9001:2015 و ISO 10004:2012 و عقد قرارداد با شرکت QAL انگلستان جهت اخذ گواهینامه مزبور از این شرکت" بین دانشگاه فناوری های نوین سبزوار با چندین واحد صنفی، تجاری و درمانی به امضاء رسید.

 

در ابتدای جلسه ریاست دانشگاه با بیان رسالت دانشگاه فناوری های نوین سبزوار در منطقه گفتند: فعالیت دانشگاه ها در منطقه باید به سمت و سویی هدایت گردد که باری را از جامعه مرتفع سازد و این موضوع سر لوحه کار دانشگاه فناوری های نوین سبزوار در برنامه توسعه خود می باشد.

 

در ادامه جلسه مهندس خیرآبادی از صاحبان شرکت های فناور دانشگاه و از همکاران طرح با تشریح موضوع قرارداد عنوان نمودند: استاندارد های ایزو در ایران ناشناخته اند و بومی کردن استاندارد ها بر پایه استاندارد های اروپایی و اجرای صحیح و استقرار نظام های استاندارد از اهداف اصلی انعقاد این قراردادها می باشد.

 

آقای خیرآبادی ادامه دادند: دانشگاه فناوری های نوین سبزوار در منطقه به عنوان اولین دانشگاهی است که توانسته استاندارد سازی چندین مرکز همراه با اخذ مدرک را انجام دهد و این موضوع نشان دهنده آموزش خوب تیم اجرایی جهت انجام کار می باشد.

 

 ایشان به مزایای انجام طرح توسط دانشگاه اشاره کرده و گفتند: به خاطر تفاهم نامه ای که با شرکت انگلیسی QAL داریم و وجود شعبه خاورمیانه این شرکت در ایران که صاحب امتیاز بین المللی می باشد، می توانیم برای واحدهای طرف قرارداد با هزینه کمتری استاندارد سازی ISO را انجام دهیم.

 

 مهندس خیرآبادی ادامه دادند: تنها دو دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران استاندارد سازی و ممیزی کار را انجام می دهند، همچنین تیم اجرایی دانشگاه فناوری های نوین سبزوار نیز توانایی مشاوره و ممیزی کار را دارا می باشد که این مهم نقطه قوتی برای منطقه محسوب می شود.

 

در ادامه نمایندگان واحدهای صنفی، تجاری و درمانی به ارائه توضیحاتی در خصوص فعالیت واحدهای خود پرداختند.

 

 

آقای عابدینی مسئول روابط عمومی آسایشگاه معلولین ذهنی امیرالمومنین (ع) سبزوار به معرفی این مرکز پرداختند و گفتند: این آسایشگاه که مخصوص نگهداری معلولین ذهنی دختر بالای 14 سال است در سال 1379 با ظرفیت 37 نفر شروع به کار کرد و هم اکنون بیش از 100 معلول ذهنی دختر از نقاط مختلف کشور در این مرکز نگهداری می شوند که 28 معلول آن بدون سرپرست هستند.

 

ایشان ابراز امیدواری نمودند که با تداوم همکاری خیرین و مردم نوع دوست سبزوار این مرکز هرچه بهتر بتواند به معلولین ذهنی خدمات دهی کند.

 

آقای کوشانفر نماینده رستوران آراد نیز در این جلسه عنوان نمودند: رستوران آراد در 3 سال فعالیت خود توانسته رضایت مشتریان خود را به دست آورد و پیاده سازی استاندارد ISO 9001 : 2015 در راستای مشتری مداری این واحد صنفی است.

 

خانم محمدیانی نماینده آزمایشگاه دکتر محمدیانی نیز با بیان این که در این آزمایشگاه خدمات قابل توجهی به بیماران ارائه می شود افزودند: ارتقاء کیفیت خدمات برنامه پیش روی این آزمایشگاه است که در این جهت قرارداد استاندارد سازی با دانشگاه فناوری های نوین به امضاء می رسد.

 

آقای کوثری مقدم مدیر عامل درمانگاه سلامت سبزوار نیز گفتند: این درمانگاه از سال 1389 خدمات درمانی  شرکت تعاونی ها را به عهده دارد که با اخذ مجوز تعرفه دولتی به نحو شایسته به فعالیت خود ادامه می دهد و توانسته تمامی کارگرها و صنایع را تحت پوشش خود درآورد.

 

خانم فرامرزی نیا نماینده آزمایشگاه پارس یکی دیگر از واحد های طرف قرارداد با این دانشگاه، به تشریح فعالیت های این آزمایشگاه پرداخت.

 

ایشان ابراز داشتند: استاندارد سازی ISO 10004: 2015  در روند رو به رشد ارائه خدمات این واحد درمانی موثر خواهد بود.

 

آقای میرواحدی مدیر فروشگاه و نمایندگی رسمی پوشاک میس اسپرت به توضیح مختصری در خصوص تولیدات این واحد صنفی که دارای یکی از برند های معتبر داخلی است پرداخته و افزودند: هدف ما ارائه بهترین پوشاک با برند داخلی برای مردممان است که امیدواریم با اخذ استانمدار سازی ISO 10004: 2015 هرچه بیشتردر این مهم موفق باشیم.

 

سخنرانی خانم دکتر صادقی فر با موضوع فرآیند انجام قراردادهای ارتباط با صنعت دانشگاه و آقای مهندس دروگر مقدم با موضوع معرفی مرکز توسعه دانشگاه از دیگر مسائل مطرح شده در این جلسه بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن 

        کدپستی: 9615918339             صندوق پستی: 679                   تلفن :  44200980 - 051          فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com                                                           تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.