skhtma.jpg

تاکید امام جمعه سبزوار بر همراهی تعهد در کنار دانش اندوزی در دانشگاه ها

 

 

صبح امروز هیات رئیسه و کارکنان دانشگاه فناوری های نوین سبزوار به دیدار امام جمعه محترم شهرستان سبزوار حجت الاسلام والمسلمین مقیسه رفتند.

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین مقیسه با تأکید بر حساسیت و اهمیت نقش دانشگاه ها در جامعه گفتند: آینده کشور در دستان مغزهای متفکر و متعهدی است که امروزه در دانشگاه ها مشغول به تحصیل می باشند و توجه مسئولان دانشگاه ها باید به هر دو جنبه علمی و معنوی دانشجویان باشد زیرا رشد علمی که با اخلاق همراه نباشد فرد را در جهت خدمت به جامعه متعهد نمی سازد.

ایشان در ادامه عنوان نمودند: بایستی به دانشجویان به گونه ای القاء شود که تحصیل علم تنها به خاطر اخذ مدرک نباشد بلکه دانشجو به این درک برسد که جوهره وجودی خویش را اندیشمند سازد.

 

در ادامه دیدار رئیس دانشگاه ضمن ابراز خرسندی از حضور ارزشمند حجت الاسلام مقیسه در کسوت امام جمعه شهرستان سبزوار به تشریح رسالت دانشگاه فناوری های نوین سبزوار در منطقه پرداختند و گفتند: ماهیت وجود دانشگاه نسل سوم فناوری های نوین سبزوار، حوزه های مغفولی است که آموزش عالی در منطقه دارد و این دانشگاه سعی در ارتباط با مراکز پژوهشی و صنعتی شهرستان دارد تا از این طریق دانشجویانی کارآفرین و توانمند تربیت سازد که راه اندازی مرکز توسعه و فناوری در کنار دانشگاه با این هدف صورت گرفته است.

 

دکتر جلیلوند ابراز امیدواری نمودند که با حرکت این دانشگاه همسو با فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در جهت خدمت به جامعه دانشگاهی، دانشجویانی متعهد و متفکر پرورش یابند. 

 

 

 

 

 

  آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن           کدپستی: 9615131113             صندوق پستی: 679                   تلفن :  44200980 - 051      شماره فکس : 44200981 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com                                                           تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.