skhtma.jpg

سرافرازی دانشگاه در گرو تلاش و کوشش دانشجویان خواهد بود

 

به گزارش روابط عمومی شب گذشته رئیس دانشگاه در خوابگاه دانشجویی جام جم 2 حضور یافتند.

در این بازدید که در راستای بازدیدهای رئیس دانشگاه از خوابگاه های دانشجویی و کیفیت سنجی نحوه ارائه خدمات خوابگاهی و رفاهی به دانشجویان در پایان ترم تحصیلی صورت پذیرفت، معاون دانشجویی و جمعی از کارکنان دانشگاه ایشان را همراهی نمودند.

 

دکتر جلیلوند در این بازدید ضمن گفتگو با دانشجویان در جریان مشکلات دانشجویان خوابگاهی قرار گرفتند و با حضور در محل واحدهای دانشجویی ضمن دیدار با دانشجویان، از نزدیک پای صحبت های دانشجویان نشستند.

در این دیدار صمیمانه دانشجویان ضمن قدردانی از زحمات و حضور مسئولین در خوابگاه مسائل و مشکلات خود در حوزه های آموزشی و رفاهی مطرح نمودند.

 

در ادامه رئیس دانشگاه ضمن قدردانی از زحمات معاونت دانشجویی و فرهنگی در راستای رفع مشکلات خوابگاهی دانشجویان راهكارها و دستوراتي به مسئولین دانشگاه ارائه دادند.

همچنین دکتر جلیلوند سرافرازی دانشگاه را در گرو تلاش و کوشش دانشجویان دانسته وافزودند: ما در دانشگاه به همت بلند و جدی شما دانشجویان عزیز نیازمندیم، زیرا نام دانشگاه فناوری های نوین سبزوار توسط این مهم درخشان تر خواهد شد.

 

ایشان بیان داشتند: امیدوارم با همت زیاد و تامل شما در مشکلات دانشگاه بتوانیم رشد روز افزون این مرکز آموزش عالی را شاهد باشیم.

آقای قدرتی نیز در حاشیه این بازدید، با اشاره به اینکه این بازدید به منظور بررسی مشکلات رفاهی و دانشجویان دانشگاه صورت گرفته اظهار داشتند: خوشبختانه با تمهیدات و حمایت های صورت گرفته در کادر مدیریتی دو سال اخیر، اقدامات موثری در راستای رفاه دانشجویان انجام شده است.

 

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه تصریح نمودند: طرح مسائل و نقطه نظرات دانشجویان در ارتباط با مشکلات، برای ما اهمیت زیادی دارد زیرا دانشگاه را در شناخت مسائل و حل مشکلات یاری می کند.

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.