skhtma1.jpg

بازدید معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه از نحوه طبخ و توزیع غذا

 

بازدید معاونت دانشگاه از سلف سرویس های دانشجویی صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی معاون دانشجویی و فرهنگی به همراه مسئول اداره تغذیه این معاونت از سلف سرویس های خواهران و برادران بازدید نمودند و از نزدیک در جریان روند ارائه  خدمات تغذیه به دانشجویان قرار گرفتند.

 

آقای قدرتی در روند این بازدید بیان داشتند : افزایش کیفیت تهیه و پخت مواد غذایی، نظارت بیشتر بر رعایت بهداشت پرسنل سلف سرویس ها و ایجاد تنوع غذایی در برنامه های تغذیه از جمله دغدغه های این معاونت است که به یاری خداوند در جهت رفع این کاستی ها هستیم.

 

همچنین ایشان خدمات رسانی بهینه تغذیه به دانشجویان را  از اولویت های اساسی این معاونت دانسته و افزودند ه برنامه های متعددی برای دستیابی به این مهم در دستورکار قرار دارد که امیدواریم در آینده شاهد این پیشرفت ها باشیم.

 

ایشان ضمن تشکر از تلاش تمامی دست اندرکاران عنوان نمودند: غذای سالم و مطبوع حق همه دانشجویان است و در این راستا از هیچ تلاشی نباید دریغ شود.

معاون دانشجویی و فرهنگی با اعلام خرسندی از رضایت مندی از کیفیت و کمیت غذای سلف سرویس دانشگاه با همفکری اعضای شورای دانشجویی پیشنهاداتی را برای  رفع برخی مشکلات و نواقص موجود در این خصوص ارائه نمودند.

 

  

      

 

 

 

     

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.