skhtma1.jpg

کاهش دغدغه دانشجویان خوابگاهی تلاش همیشگی ماست.

 

رئیس دانشگاه به همراه جمعی از مسئولین دانشگاه از مجتمع خوابگاهی جام جم 1 واقع در خیابان 24 متری انقلاب بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکتر جلیلوند در این دیدار صمیمی بیان داشتند: با توجه به اینکه دانشجوی ما زمان زیادی از سالهای تحصیل خود را در این محیط می گذراند، بنابراین تلاش مجموعه معاونت دانشجویی دانشگاه فراهم آوردن محیطی سرشار از آرامش، امنیت به همراه نشاط و پویایی برای دانشجویان عزیز است.

 

رئیس دانشگاه در ادامه دانشجويان را قشري فعال، پويا و آرمان خواه دانستند كه با درك صحيح از واقعيت ها و شرايط در جهت نیل به مقصود که خودسازی، علم و پژوهش است گامی بزرگ بردارند.

 

در این دیدار رئیس دانشگاه ضمن تقدیر و تشکر از معاون دانشجویی و فرهنگی و همکاران این حوزه خوابگاه را خانه دوم دانشجویان در ایام تحصیل معرفی نموده و اظهار داشتند: با توجه به اینکه هر دانشجو بیشترین زمان خود را در خوابگاه سپری می کند کاهش دغدغه دانشجویان خوابگاهی تلاش همیشگی ماست.

 

دکتر جلیلوند شرایط زندگی در خوابگاه را در حفظ آرامش روحی و جسمی، توسعه فکر و اندیشه و اعتلاء شخصیت دانشجو موثر دانسته و افزودند: دوران خوابگاهی بسیار پرخاطره است و باید این دوران را مغتنم شمرد و با مثبت اندیشی و تلاش از فرصت زندگی در خوابگاه حداکثر استفاده را برد.

 

در ابتدای این دیدار آقای قدرتی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با اشاره به اینکه دانشجویان این خوابگاه دانشجویی عمدتاً، دانشجویان جدید الورود می باشند، به بیان گزارشی از روند فعالیت های مدیریت خوابگاه های خودگردان و رفع مشکلات دانشجویان اشاره نمودند و حضور ریاست دانشگاه را در جمع دانشجویان و دیدار نزدیک دانشجویان با ایشان را بسیار مثمر ثمر یادآور شدند.

 

در این بازدید رئیس دانشگاه از پیشنهادات و نقطه نظرات ارائه شده از سوی دانشجویان استقبال نموده و خواستار پیگیری امور رفاهی و معیشتی دانشجویان شدند.

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.