skhtma1.jpg

نقش ورزش در سبك زندگي دانشجويي حائز اهمیت است.

 

"دانشجو، مهر، تندرستی"  

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، هفته تربیت بدنی با برنامه ها و مسابقات متعدد با نشاط ورزشی به پایان رسید.

 

                                                                                                          

 

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با اعلام این خبر که هفته تربیت بدنی با برنامه های متعدد و مسابقات مختلف برای دانشجویان دختر و پسر برگزار شد، افزودند: انسان محور توسعه است و انسان سالم جامعه سالم را می سازد و انسان و زندگی سالم هدف توسعه پایدار است.

 

آقای قدرتی هفته تربیت بدنی و ورزش را فرصت مناسبی برای تقدیر از تلاش های خالصانه همکاران پر تلاش معاونت دانشجویی، نمایندگان دانشجویی دانشگاه در شورای ورزش و همه دانشجویان با نشاط و پرانگیزه دانستند که در نیل به اهداف توسعه محور ورزشی خود یاری نموده اند و بیان داشتند: پایان بخش هفته تربیت بدنی با برگزاری اردوی فرهنگی- ورزشی همراه خواهد بود.

 

ایشان همچنین عنوان نمودند: باعث خرسندی است که در هفته تربیت بدنی که با شعار "دانشجو، مهر، تندرستی" برگزار گردید توانسته ایم با تعامل صورت پذیرفته با اداره ورزش و جوانان شهرستان برنامه ها و مسابقات ورزشی خارج دانشگاهی را به اجرا دربیاوریم، همچنین باعث مسرت است که مسابقات داخل دانشگاهی نیز با استقبال خوب دانشجویان همراه بوده است.

 

دبیر شورای فرهنگی دانشگاه با اشاره به تاکیدات صورت پذیرفته از سوی وزارت متبوع و اداره کل تربیت بدنی مبنی بر اجرای پروژه ارزیابی تندرستی و مشاوره ورزشی دانشجویان در دانشگاه ها اشاره نمودند: حضور گسترده و استقبال دانشجویان نسبت به گذشته نشان از برنامه ریزی منسجم تر و ترغیب بیشتر دانشجویان به امر ورزش به عنوان یکی از اصلی ترین شاخص های سلامت بوده است.

 

عضو شورای دانشگاه ارتقاي سطح سلامت‌ جسمي، روانی‌ و دوری از رخوت و سستی را از طريق فعاليت هاي ورزشي، توسعه و گسترش فرهنگ ورزش در بين جامعه دانشگاهي را از مهمترین اهداف و راهبردهای برنامه های برگزار شده عنوان نمودند.

 

ایشان با اشاره به اینکه نقش ورزش براي بهبود سبك زندگي دانشجويي به ويژه دانشجويان ساكن در خوابگاه حائز اهمیت است، دانشجویان را به حضور بیشتر و مثمر ثمرتر در فعالیت های ورزشی فرا خواندند و از آنها به عنوان بدنه اصلی حرکت ورزشی که نقشی شتاب دهنده دارند عنوان نمودند.

 

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با اشاره به اینکه برنامه ریزی ها در خصوص گسترش فعالیت ها ورزشی دانشگاه و نگاه به ورزشی قهرمانی شتاب بیشتری یافته است بیان داشتند: امیدواریم حوزه تربیت بدنی دانشگاه به عنوان یکی از ارکان مهم معاونت دانشجویی رضایت مندی جامعه دانشگاهی را بیش از پیش فراهم سازد.

 

 

 

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.