skhtma1.jpg

گزارش کارشناسان هیأت نظارت استان شاهدی روشن بر موفقیت دانشگاه است

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صبح امروز مورخ 95/3/10 و در پی بازدید روز گذشته هیأت نظارت و ارزیابی آموزش عالی استان خراسان رضوی، نشست اعضای هیأت رئیسه با کارکنان دانشگاه برگزار شد.

 

در این جلسه دکتر جلیلوند طی سخنانی با ابراز خرسندی از گزارش کارشناسانه هیأت نظارت و ارزیابی آموزش عالی استان خراسان رضوی این گزارش را شاهدی روشن و افتخار آمیز بر موفقیت دانشگاه در سال اخیر عنوان نموده و ابراز داشتند: موفقیتی که در روز بازدید این هیات رقم خورد مرهون محبت ها و تلاش صادقانه و همیشگی شما همکاران عزیز است که از حداقل امکانات بهره کافی را برده اید و از این نظر خدای سبحان را شاکریم.

بدون تردید تلاش و همیاری تک تک کارکنان و کارشناسان حوزه های مختلف نشانگر افزایش سرمایه معنوی دانشگاه بوده و مهر تأییدی بر ثبات و قوام این دانشگاه نوپا است.

 

در ادامه رئیس دانشگاه ضمن اشاره به رسالت دانشگاه فناوری های نوین سبزوار به عنوان دانشگاهی کارآفرین، روحیه همکاری و تعامل در این دانشگاه را منحصر به فرد بیان نموده و ابراز داشتند با این روحیه است که درخت تازه غرس شده دانشگاه به درختی تنومند مبدل خواهد شد که شاخه های پهناورش چنان بسط خواهند یافت که تشنگان دریای دانایی بر سایه انداز علمی و پژوهشی آن بهره برند، که این مهم باز هم تلاش شبانه روزی شما همکاران ارجمند را به یاری می طلبد.

 

دکتر جلیلوند همچنین در ادامه سخنان خود ابراز داشتند امیدواریم روزی شاهد ایجاد پردیس بزرگ دانشگاه فناوری های نوین سبزوار باشیم که علاوه بر گسترش آموزش و پژوهش با کارآفرینی، مشکلات صنعت و جامعه را در منطقه حل نماییم.

ایشان با اشاره به درخشش شهرستان سبزوار در عرصه آموزش عالی اشاره نمودند: یکی از محورهای توسعه پایدار شهرستان سبزوار، آموزش عالی است که بایستی از این رهگذر کمال بهره را برد و به جایگاهی در منطقه دست پیدا کرد که سبزوار همچون نگینی پرتشعشع بر بلندای آموزش عالی استان بدرخشد.  

 

 

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.