skhtma1.jpg

ورزش و هفته خوابگاه ها

 

مدیر دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با تاکید بر نقش ورزش در سلامت دانشجویان و سپاس از کارکنان حوزه تربیت بدنی در برگزاری مسابقات ورزشی با رویکرد درون خوابگاهی ابراز داشتند: امروزه ورزش در دانشگاه‌ها به درختی تنومند تبدیل شده که حفظ آن مستلزم تامین امکانات مورد نیاز متناسب با جمعیت دانشجویان است.

 

به گزارش روابط عمومی، آقای قدرتی با بیان اینکه دانشگاه فناوی های نوین سبزوار در راه توسعه فرهنگ ورزشی نیازمند مشارکت فعال دانشجویان است افزودند: اهمیت و نقش ورزش در توسعه آموزش، دانش، سلامت و استانداردهای زندگی در میان مردم و خصوصاً در دانشگاه ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

ایشان با اشاره به اینکه یکی از رویکردهای مهم اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، پایه ریزی و اجرای ورزش های بومی و محلی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی است، افزودند: تدوین دستورالعمل برگزاری مسابقات بومی و محلی شهرستان جهت اجرا در دستور کار قرار گرفته است، که بحول و قوه الهی پس از تدوین و تایید اداره کل تربیت بدنی اجرایی خواهد شد.

 

مدیر دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، همچنین در پایان عنوان داشتند امیدواریم با پررنگ شدن فعالیت های ورزشی در دانشگاه فناوری های نوین سبزوار و مشارکت بیشتر دانشجویان در این برنامه ها، فصول جدید و خاطره انگیزی را در کنار زندگی تحصیلی دانشجویان رقم بزنیم. 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.