skhtma1.jpg

جوانی، رفعتی از اوج و کرانه ای از سبزینه های تلاش و کوشش است.

 

رئیس دانشگاه به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز بزرگداشت جوان پیام تبریکی صادر نمودند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه در این پیام آورده شده است:

 

جوانی، رفعتی از اوج و کرانه ای از سبزینه های تلاش و کوشش است.

 

جوانی فرصتی است که بر خلاف بسیاری از فرصت های دیگر، تنها یک بار در اختیار همه قرار می گیرد و چون به انجام خویش برسد، هرگز امکان تکرار نخواهد داشت.

«فرصت جوانی»، از طلایی ترین فرصت ها و ناب ترین موهبت های الهی است.

نشاط و شادابی، تحرک و قدرت و انگیزه های بلند رویش و پویش، ره آورد بوستان جوانی است. جوانانی که از اندیشه دانایی ریشه دارند، با قدر دانستن این فرصت، ره توشه ای از علم و حکمت و مکنت برای پس انداز سال های دیگر عمر خود فراهم می کنند. بی‌شک آینده جامعه چشم‌ به‌ راه حضور و فعالیت سازنده آن‌هاست.

جوان مجموعه ای از استعدادهای شکوفا شده و سرشار از نیروهای ذخیره و آماده به کار است که عنوانش یادآور امیدها و آرزوهاست.

واژه جوان، یادآور حیاتی پر از نشاط و تلاشی خستگی‌ناپذیر در عرصه‌های مختلف زندگی همچون حیات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی است.

پس باید دانست چنانکه امیرالمومنین(ع) می فرمایند دو چیز است که جز کسی که از دستش داده ارزش آن را نمی داند، جوانی و تندرستی.

 

دانشجویان عزیز دانشگاه بکوشید و عطر جوانی را نگهبان باشید و گوهر عمر خود را قدر بدانید، پیش از آن که چون نسیمی روح نواز بگذرد و از آن بهره ای نبریم.

اینجانب این روز فرخنده، ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را به تمامی جوانان و آینده سازان ایران اسلامی به ویژه دانشجویان دانشگاه فناوری های نوین سبزوار، تبریک و تهنیت عرض نموده و سلامتی و توفیق روز افزون این عزیزان را از درگاه ایزد منان خواستارم و امیدوارم با تلاش و روحیه جوانی شما آینده سازان کشور عزیزمان دانشگاه فناوری های نوین سبزوار بتواند در جهت صعود به قله های رفیع علمی و اخلاقی جهد نموده و در آینده ای نزدیک بر بلندای این قله ها بایستد.

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.