skhtma1.jpg

دانشگاه های نسل سوم بایستی در ارتباط با صنعت جدی تر باشند

 

ریاست دانشگاه به همراه جمعی از اعضای هیات رئیسه دانشگاه پنج شنبه مورخ 95/2/9 در مراسم تقدیر از کارگران شرکت کابل خودرو شرکت نمودند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکتر جلیلوند و هیأت همراه با حضور در دفتر مدیرعامل این شرکت و تبریک به ایشان و تیم صنعتی ابراز داشتند: دانشگاه های نسل سوم بایستی در ارتباط با صنعت جدی تر عمل نموده و در این راه دانشگاه فناوری های نوین سبزوار توانسته است با استقرار شرکت های دانش بنیان در حوزه معاونت پژوهشی دانشگاه و ارتباط مستمر با آنان در رشد و شکوفایی پژوهشی دانشجویان و اعضای هیأت علمی قدمی جدی بردارد.

 

ایشان در ادامه بیان نمودند: در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده است، کشور به همدلی و تولید فکر و اندیشه نیاز دارد و این وظیفه ماست که در جهت تحقق اقتصاد دانش بنیان از طریق تحقيقات و ارتباط با صنعت اقدام به عمل را در دستور کار قرار دهیم. تا در جهت نیل به شعار سال اعلام شده از جانب مقام معظم رهبری گام برداریم.

 

دکتر جلیلوند در ادامه ضمن آرزوی موفیقت برای این مجموعه صنعتی، همکاری های فی مابین دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه و این شرکت را در جهت شتاب و رشد علمی که موجبات بالندگی را فراهم خواهد نمود خواستار شدند.

 

آقای انتظایی مدیر عامل شرکت کابل خودرو نیز از حضور رئیس و اعضای هیأت رییسه دانشگاه در این مجموعه صنعتی تشکر نموده و توسعه این شرکت و خدمات آن را در گرو نیاز به جامعه مهندسی و علوم آن به دانشگاه و موسسات آموزش عالی دانست و توجه بیشتر جامعه دانشگاهی به این شرکت را موجبات ترقی و نیل به سوی جلسه بازارهای جهانی آن بیان نمود. 

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.