skhtma1.jpg

نشست اعضای کمیته مداخله در رفتارهای آسیب رسان با مدیران اورژانس سبزوار

 

به گزارش روابط عمومی، صبح امروز اعضای کمیته مداخله در رفتارهای خود آسیب رسان در نشست صمیمی با مدیران اورژانس سبزوار راهکارهای افزایش تناسبات کاری در راستای سیاست های کلان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را مورد بررسی قرار دادند.

 

 

در این نشست صمیمی، ریاست دانشگاه ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان، بیان داشت: سیاست دانشگاه فناوری های نوین سبزوار در سطح شهری و منطقه ای بر همکاری فراتر از سازمانی نهاده شده است و برای قوام آن حضور و همکاری تمامی سازمان ها را می طلبد.

دکتر جلیل وند ضمن ابراز تشکر از همکاری های صمیمانه دانشگاه علوم پزشکی و اورژانس از گذشته تا به حال برای این عزیزان آرزوی توفیق نمود.

 

آقای قدرتی، مدیر دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در این نشست به معرفی دانشگاه اجمالی دانشگاه پرداخت و ابراز داشت: با توجه به جدید التاسیس بودن این دانشگاه و جمعیت قالب آن، نگاه ویژه ای را از جانب مدیریت اورژانس در بحرانها و آسیب های اجتماعی می طلبد.

همچنین ایشان خواستار توجه بیشتر و کارآمدتر به خوابگاه های دانشجویی با برگزاری کلاس های آموزشی و... با همکاری اورژانس سبزوار شدند.

 

مدیر مرکز مشاوره دانشگاه نیز ضمن بیان اهداف کمیته مداخله در رفتارهای خود آسیب رسان، اورژانس را به عنوان یکی از حلقه های این کمیته دانستند که می تواند کمک شایانی در جهت پیشبرد اهداف آن داشته باشد.

 

آقای جغتایی، مسئول اورژانس نیز با ابراز خشنودی از حضور در دانشگاه فناوری های نوین سبزوار به عنوان سومین دانشگاه دولتی سبزوار و با بیان اهداف اورژانس و رسالتی که در امر دانشگاهها بر عهده دارد و همچنین جامعه هدف که خوابگاه های دانشجویی می باشد در جهت افزایش خدمات مرکز اورژانس سبزوار به دانشگاه قول مساعد دادند.

 

در ادامه آقای عباس آبادی، مسئول آموزش اورژانس نیز طی سخنانی استقبال این مرکز را در امر برگزاری کلاس های آموزشی برای دانشجویان با همکاری مرکز مشاوره دانشگاه یادآور شدند.

پایان بخش این نشست صمیمی بازدید از سرای دانشجویی دانشگاه بود.

 

                       

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.