skhtma1.jpg

برگزاری آیین آغاز به کار سال 95

 

دکتر جلیلوند در مراسم آغاز سال کاری دانشگاه اظهار نمود: آغاز سال 95 با پیام رهبری معظم انقلاب مزین شد، که تاکید ایشان بر اقتصاد مقاومتی و اقدامات عملی برای تحقق اقتصادی پایدار و مبتنی بر مزیت‌های داخلی و توان ملی را نشان می دهد و این بایستی سرلوحه کار جامعه دانشگاهیان قرار گیرد.

 

 

رئیس دانشگاه با بیان اینکه در سال جدید لازم است همکاران برای توسعه بیشتر دانشگاه با برنامه ریزی تلاش نمایند، تا بتوانیم برای رشد و ارتقاء روز افزون دانشگاه نسبت به گذشته بهتر عمل نماییم.

ایشان افزودند: سال 95 سال تلاش و همت مضاعف خواهد بود تا بتوانیم با جدیت بیشتر و بهره گیری از سیاست های اقتصاد مقاومتی در مسیر توسعه و اعتلای دانشگاه بیش از پیش قدم برداریم.

دکتر جلیلوند افزود: از دیگر مناسبت‌های آغازین روزهای سال جدید ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن بود که ضمن تبریک به همکارمان در دانشگاه، امیدواریم همکاران با در نظر گرفتن خصیصه های زندگانی حضرت زهرا(س) را به عنوان برجسته ترین الگوی زنان و مادر نمونه در زندگی فردی و اجتماعی خود بکار گیرند.

ایشان با بیان اینکه دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی از دیگر مناسبت‌های آغاز سال است، عنوان نمود: در این روز مردم فهیم ایران اسلامی با رای خود به جمهوری اسلامی بر آن مهر تایید زدند و خواهان جمهوری اسلامی نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر بودند، که با این وصف ایده بزرگ حضرت امام در جهت شکل گیری حکومت اسلامی تحقق پیدا نمود.

دکتر جلیلوند با اشاره به اینکه در سال گذشته تلاش شد که احترام متقابل و حرکت مبتنی بر برنامه نهادینه شود، خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز ضمن تاکید بر موضوعات قبل، تلاش خواهیم نمود تا انگیزه حضور و کار بیشتر را در همکاران فراهم نماییم، که امیدواریم سال 95 سال تحولات بزرگ برای دانشگاه باشد.

رئیس دانشگاه در خاتمه اظهار امیدواری کرد سال جدید، سالی سرشار از شادی و بهروزی برای مجموعه دانشگاه باشد.

حسن ختام بیاینات ریاست دانشگاه ابیات ذیل با مضمون بهار از شیخ اجل، سعدی بود.                                                                                                                                                                                                                                                                                       

برآمد باد صبح و بوی نوروز                   به کام دوستان و بخت پیروز
مبارک بادت این سال و همه سال   همایون بادت این روز و همه روز

 

شایان ذکر است در ابتدای این مراسم کارکنان دانشگاه با تبریک سال جدید به یکدیگر سالی همراه با موفقیت را برای همکاران خود آرزو نمودند.

 

       
     

 

 

 

 روابط عمومی دانشگاه

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.