skhtma1.jpg

حضور نخبگان منطقه پارس جنوبی در مرکز توسعه و فناوری دانشگاه

 

هیأت رئیسه دانشگاه و مهمانان عالی رتبه وزارت نفت در مرکز توسعه و فناور دانشگاه حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این کارگاه آموزشی که به همت مدیریت پژوهش و فناوری دانشگاه برگزار گردید، رئیس دانشگاه اظهارکرد: با توجه به ظرفیت های موجود این دانشگاه در زمینه تحقیقات و فناوری و امکانات و تجهیزات موجود در منطقه ویژه پارس جنوبی می توانیم همکاری خوبی را در حوزه تحقیقات و فناوری داشته باشیم.

دکترجلیلوند با بیان اینکه بخشی از محصولات مورد نیاز شرکت پارس جنوبی در حوزه ساخت و ساز ساختمان و همچنین بخشی از تجهیزات صنعتی مورد نیاز این مجموعه، در شهر سبزوار تولید می شود، گفت: زمینه همکاری خوبی بین این مجموعه و شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز توسعه و فناوری دانشگاه ایجاد شده است، تا بتوانیم محصولات مورد نیاز آنها را در شهرستان تولید کنیم.

وی افزود: زمینه همکاری خوبی نیز بین ما و این مجموعه برای اجرای طرح های تحقیقاتی آنها در دانشگاه و اجرای طرح های تحقیقاتی ما در این مجموعه فراهم شده است.

جلیلوند با اشاره به استقرار سه شرکت دانش بنیان در مرکز توسعه و فناوری دانشگاه افزود: در حال حاضر شش شرکت دانش بنیان دارای برند بین المللی برای فعالیت در این مرکز ثبت نام کرده اند که ما امیدواریم بتوانیم در مرکز توسعه و فناوری دانشگاه در سال آینده میزبان بیش از  15 شرکت صنعتی باشیم.

 

در ادامه مراسم دکتر نوری مشاور سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: ازشرکت های دانش بنیان حوزه نفت و انرژی حمایت می شود.

دکتر نوری در مرکز توسعه و فناوری دانشگاه اظهار کرد:این منطقه ویژه فرصت های تحقیقاتی و پژوهشی خوبی برای  دانشجویان و دانشگاهیان دارد.

مجری طرح جامع سلامت بهداشت سازمان منطقه وبژه اقتصادی انرژی پارس با بیان اینکه این مجموعه از تحقیقات دانشجویی و دانشگاهی مرتبط با حوزه نفت و صنایع پتروشیمی و نیاز های منطقه عسلویه حمایت می کند، افزود:دانشجویان با ارائه پایان نامه های خود به مرکز پژوهش های پارس جنوبی در منطقه عسلویه و تصویب از تسهیلات مورد نیاز بهره مند می شوند.

نوری با بیان اینکه این تسهیلات در مورد پایان نامه ها و پژوهش های  دانشجویان 30 میلیون ریال است عنوان کرد: تسهیلات ما برای شرکت های دانش بنیان و شرکت های خصوصی که در زمینه طرح های تحقیقاتی و پژوهشی با این مجموعه همکاری می کنند وابسته به میزان و حجم کار است.

 

مهندس اکبرزاده رئیس مهندسی ساختمان منطقه دو پارس جنوبی در ادامه این گردهمایی ضمن ابراز خرسندی از حضور در یکی از دانشگاه های نسل سوم ایران اسلامی بیان کرد: خداوند را شاکرم که در قسمتی از پهنه پر افتخار ایران عزیز توفیق خدمت دارم که طلای سیاه موجبات رشد، توسعه و بالندگی صنعت مهندسی شده است.

مهندس اکبرزاده با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با آنان افزود: کار در منطقه عسلویه مصداق واقعی جهاد فی سبیل الله است.

وی اذعان داشت: کار در آن شرایط جوی بسیار دشوار است و فقط عشق به وطن است که این مرارت ها را شیرین می نماید و ما به بودن در آن شرایط سخت افتخار می کنیم.

 

 

    

     
                                                          

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.