skhtma1.jpg

برگزاری همایش روز مهندسی

 

به مناسبت بزرگداشت زاد روز خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس، همایش بزرگداشت روز مهندسی دوشنبه 10 اسفند در تالار اجتماعات کاشفی برگزار شد.

در این مراسم که با حضور هیأت رئیسه دانشگاه، به همراه مهمانان ویژه برنامه آقای دکتر نوری مشاور سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی عسلویه و مهندس اکبرزاده رئیس مهندسی ساختمان منطقه دو پارس جنوبی برگزار شد، ریاست دانشگاه ضمن عرض خیرمقدم به حضور مهمانان و دانشجویان ارجمند از حضور حماسی جامعه دانشگاهی در نمایش اقتدار و حضور حداکثری در انتخابات قدردانی نمود، ایشان همچنین روز هفتم اسفند را در تاریخ کشور به عنوان برگ زرینی از حضور مقتدرانه و آگاهانه ملت ایران در پای صندوق های رای دانست.

وی افزود: بدون شک راهنمایی ها و ارشادات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خلق این حماسه بزرگ نقش بی بدیلی داشته است.

در ادامه دکتر جلیلوند اذعان داشت: نقش برجسته جریان های سیاسی در روند انتخابات بر ما پوشیده نیست، ولی مخاطب تمامی این جریان های سیاسی کشور، شما دانشجویان و مردم عزیز ایران بوده اید و انتخابات آگاهانه و منطقی مردم شریف ایران موجب خلق این حماسه سیاسی بزرگ شده است.

مطمئنم حضور گسترده شما در انتخابات گذشته، در جهت حمایت بی دریغتان از دولت تدبیر و امید بر خواسته از رای مردم، می تواند تدبیر و امید را در شیوه اجرایی دولت پایدار نماید و موجب عزت و سربلندی مردم با فرهنگ و متمدن ایران در مجامع جهانی گردد.

بدون شک اقتداری که دولت از این حضور حماسی بدست می آورد، حضور قدرتمندانه او را در عرصه دیپلماسی دنیا تثبیت می نماید.

ایشان ماموریت دانشگاه فناوری های نوین سبزوار را خطیر دانسته و ابراز داشتند: ارتباط دانشگاه با جامعه کشور در تمامی زمینه های اقتصادی، علمی و فرهنگی باید برقرار شود. به همین خاطر بر خود وظیفه می دانیم تا شرایطی را فراهم نموده تا گوشه ای از کشور عزیزمان ایران را به شما معرفی نماییم. در این جهت از کارشناسان برجسته که از منطقه عسلویه به این دانشگاه شرف یاب شده اند و مایه افتخار دانشگاه هستند، خواستیم تا این منطقه ویژه را به شما معرفی نمایند.

شما دانشجویان باید این همایش را بهانه ای بدانید تا در کنار بزرگداشت روز مهندس استفاده بهتر و بیشتر را از تمامی فعالیت های عظیم حوزه مهندسی در کشور عزیزمان بنمایید.

عزیزان من امکانات در برابر عزم و اراده شما ناتوان است بکوشید تا قله های رفیع مهندسی را یکی پی از دیگری فتح نمایید که بی شک شما مهندسان آینده جامعه اسلامی، فتح الفتوح علمی خواهید نمود.

در ادامه میهمانان ویژه این مراسم به معرفی منطقه ویژه اقتصادی عسلویه، کاربردهای بی شمار مهندسی در صنعت نفت و پتروشیمی و همچنین ویژگی های منحصر به فرد اقتصادی منطقه پارس جنوبی اشاره نمودند، که مورد استقبال وافر دانشجویان در رشته های مختلف قرار گرفت.

 

 

 

                         

   

 

 

                      

 

 

شایان ذکر است از دیگر برنامه های این جشن که با استقبال پرشوری از سوی دانشجویان همراه بود میتوان به  پخش کلیپ، شعر طنز، اجرای موسیقی زنده، برگزاری مسابقه و اهداء جوایز به دانشجویان برترعلمی و برگزیدگان مسابقه ایده برتر پژوهشی اشاره نمود.

 

روابط عمومی دانشگاه

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.