skhtma1.jpg

تجربه اولین حضور

 

حضور جوانان در عرصه انتخابات مانند دیگر عرصه های کشور، از اهمیتی خاص برخوردار و موجب اقتدار و عزت میهن اسلامی است. حضور کسانی که برای نخستین بار در انتخابات شرکت می کنند شور و نشاط فراوانی را به فضای انتخابات در کشور داده است.

از این رو روابط عمومی دانشگاه در روز اخذ رای در دانشگاه با چند نفر از دانشجویان رای اولی گفتگویی انجام داده است و ایشان ازشوق خود برای ایفای نقش در سرنوشت کشور گفته اند.

شوق برای حضوری باشکوه در انتخابات هفتم اسفند

 

- یکی از دانشجویان به ذوق و شوق رای اولی ها برای حضور در انتخابات اشاره کرد و گفت: به مرحله ای از زندگی رسیده ام که می توانم در تعیین سرنوشت کشورم شرکت کنم و شرکت در انتخابات را یک وظیفه شرعی و ملی برای حفظ همبستگی و اقتدار کشور عزیزمان میدانم.

این دانشجوی رای اولی با تاکید بر اینکه در انتخابش سعی کرده است فرد اصلح را انتخاب کند، تصریح کرد: من سعی کرده ام فردی را انتخاب کنم که ویژگی های یک نماینده مجلس انقلابی را داشته باشد و فردی باشد که ضمن وظیفه شناسی و تعهد پذیری، دلسوز مردم نیز باشد.

- یکی دیگر از رای اولی ها در گفتگو با روابط عمومی به حضور پرشور دانشجویان اشاره و اظهار کرد: ما همه به خصوص رای اولی ها با شرکت کردن امروز خود در انتخابات مشتی محکم بر دهان دشمنان کوبیدیم و این حضور پرشور نشانه اتحاد و همبستگی ملت ایران است.

- دانشجوی دیگری به درخواست های نسل جوان از نمایندگان مجلس اشاره کرد و خواسته های خود از نمایندگان مجلس که در روز هفتم اسفند انتخاب و به مجلس می روند را چنین بیان می کند؛ فردی صادق و عدالت طلب باشند و سعی کنند ادامه دهنده راه شهدا باشند.

- یکی دیگر از دانشجویان پس ازین که رای خود را به صندوق رای انداخت با اشاره به  اینکه حضور باشکوه در این انتخابات برای اقتدار نظام جمهوری اسلامی تاثیر گذار است گفت: برای انتخاب کاندیدای مورد نظر خودم سعی کردم فردی را انتخاب کنم که برنامه‌هایش به واقعیت شباهت دارد و خدارا شکرمی کنم و احساس غروردارم. 

دانشجوی رای اولی دیگری با تاکید بر اینکه مردم و بخصوص نسل جوان همواره در صحنه‌های اصلی انقلاب اسلامی نقشی مهم را ایفا کرده‌اند، اظهار کرد: جوانان رای اولی دانشگاه فناوری های نوین سبزوار با حضور باشکوه در این انتخابات حماسه دیگری آفریده اند.

 

     
      

 

                    

 


 

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.