skhtma1.jpg

حضور پرشور دانشجویان در انتخابات

 

هفتم اسفند آغاز فصل نوین دیگری در تاریخ ایران بود که در جهان ماندگار شد و در این آهنگ خروشان ملی، حماسه ایران جاوید بار دیگر رقم خورد، چرا که تجربه نشان داده که تا ایران هست، همدلی و ایثار هم هست.

به گزارش روابط عمومی، با توجه به اهمیت این وظیفه خطیر ملی و در راستای سیاست های مدبرانه هیآت رئیسه دانشگاه، در این روز نمایش حضور حداکثری اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه فناوری های نوین سبزوار برگزار شد.

دانشجویان دانشگاه شور و اشتیاق فراوان این تکلیف ملی خود را با حضور ارزشمندشان اعلام نموده و با این عمل ایستادگی خود را بر سر آرمان ها و ارزش های انقلاب نشان دادند.

این در حالی است که دشمنان نظام جمهوری اسلامی با تمام توان برای کم‌رنگ نشان دادن انتخابات تلاش نموده اند، لیکن جامعه دانشجویی دانشگاه با این نمایش این توطئه‌ها را خنثی کرده و ایستادگی خود را پای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آرمان‌های والای امام راحل، شهدا و رهبر معظم انقلاب اعلام کردند.

لازم به ذکر است ریاست دانشگاه در ساعات اولیه شروع اخذ رای ضمن حضور در محل رای گیری دانشگاه در اقدامی زیبا با اهداء گل به دانشجویان رای اولی اولین مشارکت دانشجویان را در سرنوشت کشور عزیزمان تبریک گفت.

 

 

 

 

 

 

 

  

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.