skhtma1.jpg

همزمان با دهه مبارک فجر توزیع کارت دانشجویی بین دانشجویان صورت پذیرفت

 

به مناسبت دهه مبارک فجر و با هدف ارتقای کیفیت خدمت رسانی به دانشجویان محترم و همچنین در راستای تجمیع خدمات گوناگون دانشجویی و شهری در یک کارت، کارت های هوشمند چند منظوره در اختیار آنان قرار گرفت.

 

                                       

 

در مراسم رونمایی از کارت هوشمند چند منظوره که با حضور معاون محترم وزیر در ماه گذشته صورت گرفت؛ نماينده امور شعب بانك سرمايه در استان خراسان رضوی با اشاره به خدمات ارائه شده توسط «تك كارت سرمايه» اظهار داشت: اين كارت چندمنظوره مي تواند ضمن جايگزين شدن به جاي چندين كارت متعدد، ‌مانند كارت بانكي، كارت شناسايي، كيف پول الكترونيك و ديگر كارت هاي مرسوم در جامعه، خدماتي را ارائه دهد كه همگام با توسعه فناوری اطلاعات زمینه ارتقاء آن فراهم می گردد و امکان تعریف خدمات جدید بر روی آن مقدور خواهد بود.

 

 

صبح امروز با حضور مدیر دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، تحویل این کارت ها به تمامی دانشجویان صورت پذیرفت. آقای قدرتی ضمن ابراز مسرت از ارائه کارت هوشمند دانشجویی عنوان نمود: رونمايي و عملياتي شدن اين كارت كه زمينه ارائه خدمات ارزشمندي را براي دانشجويان اين دانشگاه و ديگر دانشگاه هاي كشور فراهم آورده است،‌ نشان از اين دارد كه ظرفيت هاي قابل استفاده زيادي در بنگاه هاي اقتصادي وجود دارد كه مي توان از آن به نفع دانشگاهيان و دانشجويان استفاده كرد.

 

 

اميدواريم كه اين قدم مشترك، مفيد و مؤثر بتواند باب همكاري و مشاركت ديگر دانشگاه ها و مراكز علمي و فرهنگي را در چنين برنامه ها و طرح هاي مفيد و مؤثري بگشايد.

 

مشخصات کلی کارت چند منظوره دانشجویی

                         

 

 1- کارت دانشجویی : مشخصات فردی و تحصیلی به همراه عکس دانشجو بر روی کارت درج شده و این کارت به عنوان کارت شناسایی دانشجو مورد استفاده قرار می گیرد .

 2- کارت بانکی : کارت های صادر شده متّصل به حساب شخصی دانشجویان محترم بوده و این کارت ، کارت عادی بانکی دانشجو نیز می باشد . انجام تمامی عملیات بانکی مانند : برداشت وجه ، انتقال وجه ، پرداخت از طریق دستگاه کارت خوان و .... با استفاده از این کارت امکان پذیر خواهد بود

 3- خدمات دانشجویی : کلیه خدمات دانشجویی در دانشگاه با اطلاع رسانی قبلی بر برروی این کارت تعریف شده و دانشجویان محترم با استفاده از این کارت خدمات دانشگاهی زیر را دریافت خواهند کرد:

 

    - کارت تغذیه

    - کارت خوابگاه

    - کارت کتابخانه

    - کارت سرویس های حمل و نقل دانشگاه

 

روابط عمومی دانشگاه

  

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.