skhtma1.jpg

قدردانی از زحمات معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه

 

طی مراسمی از زحمات دکتر ابراهیمی معاون آموزشی و پژوهشی و قائم مقام پیشین دانشگاه قدردانی شد.

 

               

 

                    

 

رئیس دانشگاه، در این مراسم مدیریت حوزه معاونت آموزشی و پژوهشی و همچنین امور جاریه دانشگاه در زمان بدو تاسیس دانشگاه را کاری پر زحمت ودشوار توصیف نمود و اظهار داشت: بر خود لازم میدانم از همکاری ها و زحمات بی شائبه شما درمدت دوسال و اندی حضورتان در دانشگاه که موجب قوام این دانشگاه نوپا گردیده صمیمانه تشکر نمایم.

دکتر جلیلوند افزود: بر هيچ كس پوشيده نيست كه دکتر ابراهیمی زحمات فراواني براي اين دانشگاه چه در سمت معاونت آموزشی و پژوهشی و چه در سمت قائم مقام  رياست دانشگاه متقبل شده است، لذا دانشگاه همچنان به تجربيات ارزنده وي نيازمند مي باشد كه اين همكاري قطعاً در راستاي منافع و تداوم دانشگاه مي باشد.


همچنین دکتر ابراهیمی، به ارائه گزارشی در بازه زمانی مسئولیت­ خود در دانشگاه فناوری های نوین سبزوار به عنوان یک دانشگاه تازه تأسیس و نوپا اشاره نمود و گفت: دانشگاه مراحل بسیار سختی را پشت سر گذاشته و  از این پس شاهد پیشرفت های روز افزون دانشگاه خواهیم بود.

 

 

 

دکتر ابراهیمی همچنین به زحمات کلیه همکاران اشاره و عنوان نمود: شایان ذکر است از تلاش مجدانه ریاست پیشین و  کنونی دانشگاه و همچنین كليه پرسنل که با سعه صدر به تعامل و همیاری می پرداختند تشکر و قدردانی نمایم.

 وی همچنین از کارکنان خواست که با انگیزه و انرژی مضاعف نسبت به قبل در خدمت رسانی به دانشگاه انجام وظیفه نمایند.

 

 

گفتني است، در پایان مراسم دکتر جلیلوند با اعطاء هدیه ای به رسم یادبود از زحمات دکتر ابراهیمی قدردانی و برای ایشان آرزوی توفیق و موفقیت روزافزون نمود.

 

                    

 

 

روابط عمومی دانشگاه

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.