skhtma1.jpg

رونمایی از کارت هوشمند دانشجویی

 

در مراسم افتتاحیه نمایشگاه توانمندی های شرکت های صنعتی و دانش بنیان سبزوار از تک کارت چند منظوره دانشجویی رونمایی شد.

 

                               

 

در اين مراسم دكتر جليلوند اعلام كرد: دانشگاه فناوري‌هاي نوين سبزوار دانشگاهی نسل سوم و بر پايه فناوري‌هاي نوين است به همين دلیل استفاده از تك‌كارت در اين سرمايه به عنوان كارتي هوشمند و چندمنظوره براي انجام كليه امور مالي و اتوماسيون اداري دانشگاه در دستور كار قرار گرفته است.

 

                          

 

وي اضافه كرد: در حال حاضر اين كارت هوشمند چندمنظوره براي تمامی دانشجويان اين دانشگاه عملياتي شده و به عنوان كارت بانكي، كارت خريد، كارت دانشجويي، كارت تردد و كارت تغذيه مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

در ادامه اين مراسم، رحيميان، نماينده امور شعب بانك سرمایه در خراسان اظهار داشت: تك ‌كارت سرمايه با كارايي براي 15 خدمت متفاوت، كارتي كوچك با قابليت‌هاي فراوان مي‌باشد.

وي با مغتنم شمردن حضور دكتر صديقي، معاون دانشجويي وزير علوم، تحقیقات و فناوری در مراسم خاطرنشان كرد: در حال حاضر پروسه تخصيص و تسويه وام‌هاي دانشجويي در وزارت علوم و به تبع آن در دانشگاه‌هاي سراسر كشور، امري طولاني و زمان‌بر مي‌باشد در حالي كه با قابليت‌هاي مختلف موجود در تك‌ کارت سرمايه امكان كوتاه كردن اين پروسه‌ها وجود دارد.

رحيميان افزود: حسابداري و حسابرسي آني و آسان، تخصيص هدفمند و تسويه ساده اين قبيل وام‌ها از مزاياي جايگزيني و استفاده از تك ‌كارت سرمايه به جاي شيوه فعلي و سنتي مورد استفاده است.

وي همچنين ابراز اميدواري كرد در آينده شاهد عملياتي شدن اين كارت در دانشگاه‌هاي سراسر كشور و استفاده از شيوه‌هاي نوين مالي آن باشيم.

شايان ذكر است تفاهم‌نامه عملياتي كردن تك‌كارت سرمايه با دانشگاه فناوري‌هاي نوين سبزوار در آبان ماه سال جاري ميان دكتر جليلوند، رئيس دانشگاه و امير صغيري، سرپرست شعبه سبزوار به امضا رسيده است.

 

              

                

 

پیرو این اقدام روابط عمومی دانشگاه مصاحبه ای با امیر صغیری سرپرست بانک سرمایه شعبه سبزوار داشته است که گزیده ای از سخنان ایشان به شرح زیر است:

پیرو سیاستهای کلان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مبنی برهوشمند سازی کارتهای دانشجویی با رویکرد استفاده از تکنولوژی‌های نوین وخدمات فنی نظام بانکی کشوردرجهت بهینه سازی مصرف وارائه خدمات متمرکز و ارزشمند به دانشحویان کارت‌های چندمنظوره بانکی با پیشبینی کارکردهای متفاوت  و با هدف تسهیل فرایند ارائه خدمات طراحی گردید.

فرصتی مغتنم حاصل شد تا به حول و قوه الهی پس از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، دردانشگاه فناوری های نوین سبزوار به عنوان دانشگاه نسل سوم به برکت همجواری با مضجع شریف حضرت ثامن الحجج(ع) وبه همت مدیر توانمند و خوش فکر دانشگاهی جناب آقای دکتر جلیل وند و همکاران پر تلاششان دراین دانشگاه ازتک کارت بانک سرمایه رونمایی نماییم.

این محصول در حال حاضر در دانشگاه فناوری های نوین سبزوار به عنوان کارت دانشجویی، کارت بانکی و کارت تغذیه قابل استفاده است و با عنایت به طراحی این نوع کارتها، قابلیت برنامه نویسی برای استفاده در سایر بخش های دانشگاهی ازجمله خدمات تردد، خوابگاهی و ... را دارد.

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.