skhtma1.jpg

تلاش نیروی انتظامی بر این است که با همکاری دیگر نهادها و دستگاه‌ها محیط امنی برای جامعه فراهم نماید.

 

به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و تجلیل از زحمات سبزپوشان حافظ امنیت جامعه، ریاست و جمعی از مسئولین دانشگاه در دفتر فرماندهی این نیرو حضور یافتند.

 

دکتر امیر احمدی در ابتدا ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، قدردانی مجموعه دانشگاه فناوری نوین سبزوار را از تلاش ­های ارزنده و شبانه روزی و عملکرد مؤثر کلیه کارکنان ناجا ابراز داشته و افزودند: جهاد گران وغیور مردان نیروی انتظامی ‌همواره جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و به تأمین امنیت و آرامش شهروندان می‌پردازند.

 

ریاست دانشگاه در ادامه خاطر نشان نمودند: هفته نیروی انتظامی ‌یادآور فداکاری و مجاهدت عزیزانی است که امنیت و آرامش حاکم در شهر حاصل زحمات شبانه‌روزی این عزیزان بوده و متاسفانه با مشکلات و معضلات فرهنگی که امروز در کشور وجود دارد تمام مسئولیت مقابله با این ناهنجاری‌های اجتماعی بر دوش کارکنان خدوم نیروی انتظامی‌ است که جا دارد خدا قوت و خسته نباشید جانانه ای به این عزیزان گفت.

 

حفظ نظم و امنيت كاري بسيار دشوار است که پليس با تلاش شبانه روزي به خوبي از عهده اين وظيفه خطير در جهت ترويج فرهنگ ديني و مذهبي که مبين عشق و عمق آگاهي پليس به باورها و ارزشهاي ديني و انقلابي و خدمات رساني مطلوب به شهروندان است، برآمده است.

 

سرهنگ سید محمد هاشمی، فرمانده محترم منطقه انتظامی شهرستان نیز ضمن تشکر از حضور مسئولین دانشگاه، این اقدام را در راستای تکریم و ارزش گذاری به نیروهای خادم مردم دانستند و افزودند: تلاش نیروی انتظامی بر این است که با همکاری دیگر نهادها و دستگاه‌ها محیط امنی برای جامعه فراهم نماید.

 

ایشان افزودند: رعایت قانون از مولفه‌های مهم در هر جامعه‌ای است که این دستگاه انتظامی با درایت و هوشیاری کامل با هنجارشکنان برخورد می‌کند.

 

سرهنگ هاشمی رویکرد نیروی انتظامی را جامعه محور بودن عنوان کردند و گفتند: بالاترین سرمایه نیروی انتظامی حمایت و پشتیبانی مردم بوده است.

 

وی فلسفه کار نیروی انتظامی را خدمت به مردم و حفظ امنیت در جامعه دانسته و افزودند: راه‌های پیشبرد اهداف نیروی انتظامی تعامل همه‌ جانبه با مسئولان، رسانه ها و مردم است. 

 

 

 

روابط عمومی دانشگاه

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.