skhtma1.jpg

تشریح برنامه های دفتر ارتباط با صنعت و جامعه

 

 

تشریح برنامه های دفتر ارتباط با صنعت و جامعه 

 

طی نشستی که با حضور اعضای دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه فناوری های نوین سبزوار و دکتر حاجی آبادی رئیس دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه حکیم سبزواری، به میزبانی دانشگاه حکیم سبزواری برگزار گردید، برنامه های دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه تشریح شد.


طی این نشست، ارتباط دو دانشگاه در زمینه هماهنگی با صنایع، به روز رسانی آیین نامه ها و تعامل دو دانشگاه در راستای ارتقاء و پیشرفت فعالیت های هر دو دانشگاه و ایجاد توسعه در حوزه کارآفرینی و ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه مورد تاکید و بررسی قرار گرفت. همچنین در این نشست، دکتر عزت پور رئیس گروه کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه فناوری های نوین سبزوار، اولویت های دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه را تشریح کرد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکتر عزت پور با بیان اینکه پژوهش برای تولید کار و فناوری است افزود: حسب تاکیدات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اولويت فعاليت‌هاي دانشگاه بايد حرکت به سمت اقتصاد دانش بنيان باشد و دانشگاه فناوری های نوین سبزوار بایستی در این موضوع پيش قدم شود.

 

 

حمیدرضا عزت پور با قدردانی از دانشگاه حکیم سبزواری در کمک به ایجاد ساختارهای لازم برای شکل گیری بهتر و موثرتر دفتر ارتباط با صنعت و جامعه افزود: جهت دهی و هدفمند کردن تحقیقاتی که در دانشگاه انجام می شود به سمت رفع نیازهای پژوهش و فناوری و حل مشکلات موجود در جامعه در سال جهش تولید، تدوین استراتژی، ضوابط و بهبود روش های انعقاد قراردادهای پژوهشی اعضای هیات علمی، قانونمند كردن نحوه ارتباط دانشگاه با مراكز خارج از دانشگاه و اتخاذ سیاست های نظارتی مناسب جهت بهبود کیفی دوره های مهارتی و استغال پذیری دانشجویان از اولویت های دانشگاه فناوری های نوین سبزوار است که در این راه مساعدت های دانشگاه حکیم سبزواری می تواند به عنوان بازوی حمایتی نقشی پررنگ را ایفا کند.

 

 

دکتر عزت پور در پایان ابراز امیدواری کرد با حمایت های اعضای هیات علمی در جهت پویای این بخش مهم که در سالیان گذشته همواره مورد تاکید مسئولین بوده است بتوان نسبت به مولفه های اصلی رشد و پیشرفت متوازن جامعه و صنعت را در سطح عالی فراهم سازی نمود.

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.