skhtma1.jpg

حضور عضو هیات علمی دانشگاه در ششمین "نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران"

 

ششمین "نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران" و نوزدهمین "نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار" دوشنبه ۳ دی در محل نمایشگاه‌ بین المللی تهران برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران(IranLab) ، از جمله معتبرترین نمایشگاه های ایران در زمینه ساخت تجهیزات و تولید مواد آزمایشگاهی می باشد و هر ساله برگزار می گردد. ششمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های 3 الی 6 دی 97 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید.

نمایشگاه ایران lab رویدادی بین المللی در زمینه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی می باشد که با هدف افزایش اشتغال، افزایش حجم فروش، افزایش توان صادرات و افزایش توان مالی برای سرمایه‌گذاری داخلی از سال 92 آغاز گردیده است.

این نمایشگاه که زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برپا می گردد، در صدد معرفی محصولات شرکت های فعال داخلی در زمینه تجهیزات مواد آزمایشگاهی می باشد تا بتوان نیاز به خرید محصولات این حوزه از کشورهای خارجی را تا حد امکان کم کرد؛ از اینرو شرط اصلی حضور تولیدکنندگان و شرکت های فعال این حوزه در این نمایشگاه، فعالیت آنها در زمینه بومی سازی یک فناوری یا محصول اعلام گردید.

 

لازم به ذکر است در این نمایشگاه دکتر برزویی عضو هیات علمی دانشگاه نیز حضور داشتند و در زمینه های تخصصی رشته اپتیک و لیزر و محصولات جانبی و کارآفرین این رشته به گفت و گو با صاحبان اندیشه پرداختند.

 

 

 

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.