skhtma1.jpg

نشاط و کیفیت شعار وزارت علوم در حوزه آموزشی است.

 

نشست مدیران گروه های آموزشی و اعضاء هیات علمی با رئیس دانشگاه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه در این نشست که پیرامون مسائل آموزشی دانشجویان، افزایش کیفیت مسائل آموزشی، ارتقاء شاخص های گروه های مختلف آموزشی و ... برگزار شد، رئیس دانشگاه به بیان اهمیت کیفیت مسائل آموزشی به عنوان نقطه عطف بهبود کارکردهای دانشگاهی پرداختند.

 

دکتر امیر احمدی با اشاره به اینکه از لحاظ سرعت رشد علمی در دو سال گذشته آموزش عالی توانسته است رتبه بالایی را احزار کند و این در حالی است که در سال ۹۲ دارای رتبه ۲۵ جهان بوده ایم افزودند: این موضوع نباید ما را قانع کند که به مسائل آموزشی و پژوهشی اهمیت کمتری بدهیم بلکه بایستی تلاش بیشتری نمود که بتوان این رتبه را ارتقاء داد و در این بین نقش دانشگاه هایی مانند دانشگاه فناوری های نوین سبزوار به عنوان دانشگاهی که پژوهش بر آموزش ارجحیت دارد نقشی بی بدیل است.

 

رئیس شواری دانشگاه از اعضاء هیات علمی خواستند: نشاط، قانون مداری و کیفیت را که شعار وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حوزه  مسائل آموزشی است را سرلوحه قرار داده و تلاش کنند تا دانشجویانی پر انگیزه، خلاق و پژوهش محور تربیت نمایند.

 

دکتر امیر احمدی با اشاره به تقدیر معاون پژوهشی وزیر علوم از عضو هیات علمی گروه مهندسی صنایع برای انجام طرح عملیات نقشه برداری و تهیه بانک اطلاعات مکانی رقبات روستایی اداره اوقاف شهرستان سبزوار به عنوان طرح برگزیده وزارت ابراز امیدواری کرده و افزودند: کارهای این چنینی با سرعت بیشتری از اعضاء هیات علمی و دانشجویان فعال خواسته شده است و امیدواریم بتوانیم سال 1397 در شاخص های پژوهشی از دانشگاه های بزرگ منطقه 9 نیز پیشی یابیم.

 

در این دیدار اعضاء هیات علمی نیز با بیان اینکه در سال جدید تلاش نموده اند با همکاری گروه های آموزشی فعالیت های ارزنده قبل را حفظ نمایند، افزودند: به دنبال تقاضا محور کردن کارهای تحقیقاتی و تبدیل آن به تولید هستیم که بتوانیم به شعار امسال را در حوزه پژوهشی جامه عمل بپوشانیم.

 

گفتنی است در این دیدار اعضاء هیات علمی نیز به بیان دیدگاه های خود با رئیس دانشگاه در مورد مسئل آموزشی و پژوهشی پرداختند.

 

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.