skhtma1.jpg

نقش بسیج دانشجویی نقشی ارزنده است.

 

اعضاء بسیج دانشجویی دانشگاه با رئیس دانشگاه دیدار کردند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه در این دیدار صمیمی که به مناسبت بزرگداشت هفته معلم برگزار شد، اعضاء بسیج دانشجویی دانشگاه این هفته را به ایشان تبریک گفتند.

 

دکتر امیر احمدی با ابراز مسرت از حضور دانشجویان بسیجی بیان داشتند: به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله العالی) دانشجویان بسیجی، نیروهای زنده، فعال، هوشمند هستند که به سرنوشت این کشور علاقه دارند.

 

ایشان در ادامه با اشاره به نقش معلم و استاد افزودند: ضرورت سرمایه‌ گذاری اساتید در ابعاد معنوی و توجه بیشتر به آن در دانشگاه‌ها به عنوان مبنای رشد و توسعه، توجه کافی به زیرساخت‌ های علمی و پژوهشی و  ضرورت تبدیل پژوهش به گفتمان جاری در محیط دانشگاه بیش از پیش احساس می گردد که در این جهت اقدامات خوبی صورت پذیرفته است.

 

دکتر امیر احمدی در ادامه نقش بسیج دانشجویی را به عنوان بزرگترین تشکل دانشجویی نقشی ارزنده توصیف کردند که می تواند در جهت دهی به ابعاد مختلف فرهنگی و اجتماعی دانشجویان و دانشگاهیان تاثیری فوق العاده داشته باشد

 

رئیس شورای فرهنگی دانشگاه با بیان اینکه توسعه پایدار همراه با ابعاد فرهنگی حفظ می شود، گفتند: وقتی مردم باورشان شود توسعه و فرهنگ برایشان یک ضرورت است، پیشرفت می کنند و در راه گسترش فضای فرهنگی و توسعه بیش از پیش ان بایستی از هیچ حرکتی فروگذار ننمود.

 

گفتنی است در این نشست صمیمانه، نمایندگان بسیج دانشجویی دانشگاه، درخواست‌ها و انتظارات خود از رئیس دانشگاه بیان داشتند و در پایان هدیه ای به ایشان اهدا نمودند.

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.