skhtma1.jpg

عضو هیات علمی دانشگاه مورد تقدیر معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قرار گرفت.

 

عضو هیات علمی دانشگاه مورد تقدیر معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه طرح انجام عملیات نقشه برداری و تهیه بانک اطلاعات مکانی رقبات روستایی اداره اوقاف شهرستان سبزوار به عنوان طرح برگزیده دکتر عزت پور عضو هیات علمی گروه مهندسی صنایع مورد تقدیر واقع شد.

 

دکتر عزت پور در مصاحبه با روابط عمومی دانشگاه درباره این طرح بیان داشتند: هدف این طرح انجام عمليات نقشه برداري و تهيه بانك جامع اطلاعات مكاني رقبات متصرفی عرصه، زمین و رقبات غیر متصرفی با موافقت متولی موقوفه در شهرستان سبزوار و ورود اطلاعات مربوط به سامانه اداره کل اوقاف و امور خیریه است.

 

ایشان با بیان اینکه طرح های پژوهشی سهم بسزایی در گسترش سطح پژوهشی دانشگاه دارند، افزودند: این طرح که با مشارکت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سبزوار به انجام رسید شامل سه مرحله انجام عمليات نقشه برداري با استفاده از دوربین نقشه برداری و تهيه بانك جامع اطلاعات مكاني رقبات متصرفی عرصه و زمین و رقبات غیر متصرفی با موافقت متولی موقوفه شهرستان سبزوار، جمع آوری داده ها جهت ایجاد لایه های مکانی موجود در قالب سیستم اطلاعات مکانی و ورود اطلاعات مربوطه به سامانه اداره کل اوقاف استان خراسان رضوی بوده است.

 

این پژوهشگر نمونه در ادامه رعایت کلیه دستورالعمل ها و بخشنامه های سازمان مدیریت و برنامه ریزی در مورد تهیه نقشه های موضوع این طرح را از ویژگی های منحصر به فرد آن اعلام کرده و تصریح نمودند: با توجه به اینکه سامانه جامع سازمان اوقاف و امور خیریه در حال بهره برداری می باشد. مراحل اجرایی به گونه ای به انجام رسیده است که در خصوص اطلاعات توصیفی و مکانی هر موقوفه ساز و کار مشخصی داشته باشد و از این رو تهیه و آماده سازی اطلاعات مکانی هر یک از موقوفات بر اساس استاندارد های سازمان اوقاف و امور خیریه خواهد بود.

 

شایان ذکر است در انجام این طرح عملیاتی آقایان علی فکور، امیررضا شکرایی، محمدرضا بلقان آبادی، مهرداد عبدالهی و خانم فروغ عمرانی نیز مشارکت داشته اند.

 

روابط عمومی دانشگاه این موفقیت بزرگ را به جامعه دانشگاهی تبریک عرض می نماید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.