skhtma1.jpg

از دانشجوی امروز انتظار می رود که به مسائل زمان خود آگاهی لازم را داشته باشد.

 

در ادامه نشست های ریاست دانشگاه با دانشجویان، جمعی از مسئولان دانشگاه به همراه آقای دکتر امیر احمدی، ضمن بازدید از خوابگاه سرای دانشجویی، درنشستی صمیمانه با دانشجویان به گفتگو و ارائه راه حل برای مسائل و مشکلات مطرح شده، پرداختند.

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر امیراحمدی  در این بازدید جایگاه خوابگاه های دانشجویی را مهم برشمرند.

 

ایشان در این جلسه، ضمن ابراز مسرت از حضور در جمع دانشجویان و امکان گفتگو و تعامل دوجانبه افزودند: از دانشجوی امروز انتظار می رود که به مسائل زمان خود آگاهی لازم و کافی را داشته باشد، دانشجو باید به عنوان قشر تحصیل کرده ی جامعه، توانایی تشخیص و ریشه یابی مسائل و مشکلات را داشته باشد که کدام مشکل به علت سوء مدیریت است و کدامین مسئله به علت عدم توانایی و کمبود امکانات برای رفع آن و آیا انجام آن مغایرتی با مصوبات ومقررات قانونی دارد یا نه.

 

دکتر امیر احمدی همچنین بیان داشتند:دانشجو مهم ترین نقطه عطف دانشگاه است و در تمام مسائل رفاهی، آموزشی، فرهنگی و سیاسی باید همانند دیده بانی آگاه، اشتباهات مسئولان رابه آنان گوشزد نماید.

 

رئیس شورای فرهنگی دانشگاه، با تأکید بر اهمیت پیگیری مطالبات دانشجویان افزودند: سعی و تلاش مجموعه مدیریتی دانشگاه مرتفع ساختن مشکلات  پیش روی دانشجویان است.

 

 شایان ذکر است در انتهای این بازدید، به واحد های نمونه خوابگاهی هدایایی اهدا گردید.

 

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.