skhtma.jpg

از بانوان نمونه دانشگاه توسط معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار تقدیر شد.

 

از بانوان نمونه دانشگاه توسط معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار تقدیر شد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر که با حضور معاونت سیاسی استاندار خراسان رضوی، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی، معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار و مسئولین شهرستان سبزوار در سالن استاد هنربخش دانشگاه حکیم سبزواری برگزار شد از بانوان نمونه شهرستان سبزوار تقدیر به عمل آمد.

 

معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی با تبریک این میلاد فرخنده، حضرت زهرا (س) را الگویی کامل از یک انسان واقعی در تمام ابعاد برشمردند و شخصیت بی نظیر ایشان را ستوده و اظهار امیدواری نمودند که زنان جامعه در نقش همسری و مادری خود، از رفتار و خصایص عالی این بزرگ بانوی جهان اسلام الگو برداری کنند.

 

ایشان همچنین با بیان نقش و اهمیت و جایگاه زن در جامعه و به ویژه دقت نظر بانوان در انجام کارها از تلاش های بانوان در دستگاه های اجرایی شهرستان قدردانی کردند.

 

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی نیز در این آیین ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و بزرگداشت مقام مادر با تاکید بر اینکه این مراسم ها به منظور بازخوانی و یادآوری زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان الگوی زن مسلمان و همچنین تقدیر از زحمات بانوان دستگاه های اجرایی کاری ارزشمند است، تصریح کردند: یکی از شاخص های توسعه انسانی در هر جامعه و کشوری حضور فعال زنان در آن است و بر همین اساس در دهه های اخیر در کشورمان شاهد این هستیم که زنان هم دوش مردان در عرصه های مختلف کشورمان حضور فعالی دارند.

 

گفتنی است در این مراسم باشکوه از بانوان نمونه دانشگاه خانم ها کلاته، پذیرش و معصومی توسط معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار با اهدا لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.