skhtma.jpg

جلسه هماهنگی اردو راهیان نور دانشجویی برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی، جلسه هماهنگی و پشتیبانی اعزام کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی با حضور هیات رئیسه، مدیر آموزش و مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه برگزار گردید.

 

معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، اولویت اصلی برگزاری این اردو را رعایت نکات ایمنی و امنیتی در طول اعزام کاروان راهیان نور عنوان نموده و بیان داشتند: فعالیت و رسالت در زمینه راهیان نور موجب هدایت و راهنمایی دانشجویان می‌شود چرا که با برگزاری اردوهای راهیان نور، دوران هشت سال دفاع مقدس، رشادت‌ها و فداکاری‌های شهدا، جانبازان، ایثارگران و رزمندگان جنگ تحمیلی برای جوانان به ویژه دانشجویان تبیین می‌شود.

 

آقای قدرتی افزودند: به پیروی از مقام معظم رهبری که فرمودند: «زنده نگهداشتن یاد شهداء کمتر از شهادت نیست» ما نیز با اعزام کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی قصد داریم یاد و خاطرات شهدا و هشت سال دفاع مقدس را به جوانان انتقال دهیم.

 


ایشان همچنین برگزاری اردوهای راهیان نور را موجب ایجاد روحیه معنویت در دانشجویان دانستند و افزودند: با توجه به اینکه این اردو و بازدید از مناطق عملیاتی جنوب تأثیر بسزایی در روحیه جوانان دارد باید تلاش شود این مسیر معنوی و فرهنگی از سوی مسئولان تداوم یافته و تقویت شود.

 


گفتنی است اردوی راهیان نور در اسفندماه جاری برگزار خواهد شد.

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.