skhtma.jpg

اساس اصلی موفقیت دانشگاه همراهی و همدلی همه همکاران به معنای عام است.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مراسم تودیع رئیس سابق و معارفه رئیس جدید دانشگاه فناوری های نوین سبزوار همزمان با آیی ن تودیع و معارفه روسای سابق و جدید دانشگاه حکیم سبزواری با حضور مسئولین شهرستان، مسئولین دانشگاه، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه برگزار شد.

 

در این مراسم دکتر ابوالقاسم امیراحمدی به‌ عنوان رئیس جدید دانشگاه معارفه و از زحمات دکتر حسین جلیلوند در زمان تصدی این سمت قدردانی به عمل آمد.

  

در ادامه این مراسم دکتر جلیلوند بیان داشتند: خداوند بزرگ را شاکرم که امکان خدمت به جامعه آموزش عالی ایران را به من در دانشگاه فناوری های نوین سبزوار فراهم نمود.

 

ایشان ضمن ارائه گزارش عملکرد خود در زمان تصدی ریاست دانشگاه، اساس اصلی موفقیت یک محیط به‌ ویژه دانشگاه را همراهی و همدلی همه همکاران به معنای عام دانستند و افزودند: این مهم به وفور در دانشگاه فناوری های نوین سبزوار و به طور ملموس برای بنده احساس شد.

 

دکتر جلیلوند، عنوان نمودند: تداوم صمیمت و دوستی بین اعضای خانواده دانشگاه به‌عنوان یک اصل است و اگر مشکلی در دانشگاه است باید مشکل همه باشد.

 

ایشان توانستند با حضور مؤثر، فعال و هم‌اندیشی خود در دانشگاه و هم‌چنین بهره‌گیری از نظرات هیأت رئیسه و اعضاء هیأت علمی، دانشگاه را به مدت دو سال به نحو احسن اداره کنند. 

 

شایان ذکر است در كارنامه اجرايي دكتر امیراحمدی، علاوه بر رياست دانشگاه پیام نور سبزوار، مي توان به ریاست مرکز سبزوار شناسی و ریاست مرکز پژوهشی جغرافیایی و اجتماعی دانشگاه حکیم سبزواری نيز اشاره نمود.

 

در انتهای این مراسم  لوح تقدیری از طرف رئیس دانشگاه، به دکتر جلیلوند رئیس پیشین دانشگاه اهدا گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.