skhtma1.jpg

رسیدگی به دانشگاه‌ های نسل سوم اولویت صندوق رفاه است.

 

نماینده مردم فهیم شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای و داورزن، ریاست دانشگاه و مدیر اداری و پشتیبانی با ریاست و قائم مقام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دیدار کردند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این دیدار که با تلاش های مهندس سبحانی فر، نماینده محترم شهرستان سبزوار در مجلس شورای اسلامی انجام گرفت، تخصیص اعتبارات ویژه به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار مورد مساعدت ریاست صندوق رفاه دانشجویان کشور قرار گرفت.

 

رئیس صندوق رفاه دانشجویان ضمن تشکر از خدمات ریاست دانشگاه در برطرف نمودن نیازهای دانشجویان، انگیزه بالای دانشجویان این دانشگاه را در در دیدار سال گذشته ایشان از دانشگاه فناوری های نوین سبزوار مورد اشاره قرار دادند و بیان داشتند: انگیزه صندوق رفاه بودن در کنار این چنین دانشگاه های پویا و فعال است و تلاش در جهت رسیدن به اهداف مورد نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بایستی به طور خاص در این دانشگاه ها دنبال گردد.

 

لازم به یادآوری است در این دیدار ضمن ارائه گزارش ریاست دانشگاه، مهندس سبحانی فر با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی و نمایندگان محترم آن نگاه ویژه ای به بحث آموزش و تحقیقات دارند بیان داشتند: خوشبختانه با کمک مسئولین شهرستان، دانشگاه فناوری های نوین سبزوار توانسته است در رفع نیازهای پژوهشی و علمی منطقه امتیاز خوبی را از آن خود نماید و این مهم نقش این دانشگاه را پررنگ تر از قبل می نماید.

 

در پایان این دیدار مهندس یزدانمهر ریاست محترم صندوق رفاه دانشجویان قول مساعدت بازدید از دانشگاه فناوری های نوین سبزوار را در هفته آتی دادند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.