skhtma1.jpg

آیین تودیع و معارفه معاونین و مدیران دانشگاه برگزار گردید.

 

آیین تودیع و معارفه معاونین و مدیران دانشگاه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه در نشست صبح امروز اعضاء هیات رئیسه دانشگاه با کارکنان بخش های مختلف،  دکتر سلمانی مقدم به عنوان معاون توسعه و مدیریت منابع و دکتر قاسمی به عنوان مدیر آموزش و پژوهش معارفه شدند.

 

در ابتدای این آیین رئیس دانشگاه با تقدیر و تشکر از تمامی کارکنان دانشگاه از ابتدای نمیسال تحصیلی بیان داشتند: بدنه جوان و پویا در دانشگاه فناوری های نوین سبزوار نشان دهند عزم راسخ برای پیشبرد اهداف دانشگاهی است.

 

دکتر امیر احمدی با بیان اینکه علم و ایمان در کنار یکدیگر باعث رشد و تعالی انسان می شود و دانشگاهی که توأم با علم و ایمان باشد، پیشرفت بسیار خوب و مناسبی می کند از زحمات آقای دکتر رضایی سرشت و خانم دکتر صادقی فر، معاونین پیشین دانشگاه تقدیر و تشکر نمودند و آنان را افرادی صبور دانستند که با علم و درایت و ایمان و تعهد تمام توان خود را برای ارتقاء معاونت های توسعه و مدیریت منابع و معاونت آموزشی و پژوهشی قرار داده اند.

 

ایشان در ادامه ضمن معارفه آقای دکتر سلمانی مقدم به عنوان معاون جدید توسعه و مدیریت منابع ابراز داشتند: ایشان از افرادی کوشا، متعهد، توانمند و با سوابق درخشان مدیریتی در جایگاه های مختلف بوده اند و از اینکه قبول زحمت نموده و این مسئولیت را به رغم مشکلات پیش رو عهده دار شده اند تشکر نمودند.

 

در ادامه رئیس دانشگاه با اشاره به نقش بسیار مهم حوزه آموزشی و پژوهشی و ضمن قدردانی مجدد از زحمات خانم دکتر صادقی فر، دکتر قاسمی را به عنوان مدیر جدید آموزش و پژوهشی دانشگاه معرفی کرده و ابراز امیدواری نمودند با توجه به سابقه خوب و مناسب مدیر جدید امید است شاهد تحول هرچه بهتر و بیشتر در عرصه های مختلف علمی و آموزشی و پژوهشی در دانشگاه باشیم.

 

 

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.