skhtma.jpg

برگزاری جلسه هم اندیشی اعضاء هیأت علمی دانشگاه های فناوری های نوین سبزوار و علوم پزشکی سبزوار

 

جلسه هم اندیشی  جمعی از اعضاء هیأت علمی دانشگاه های فناوری های نوین و علوم پزشکی سبزوار به منظور همکاری های دو جانبه مرکز توسعه و فناوری و مرکز رشد دانشگاه های مذکور برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه در این جلسه اعضاء به بحث و تبادل نظر در مورد شیوه همکاری این دو مرکز و تنظیم تفاهم نامه ای در آینده ای نزدیک به منظور تسهیل در استفاده از امکانات برای اعضاء هیأت علمی و دانشجویان پرداختند.

 

خاطر نشان می گردد با توجه به علاقه مندی هر یک از اعضاء، با در نظر گرفتن تخصص طرفین و تجهیزات موجود در هر دو مرکز، مقرر گردید تمرکز دو مرکز در جهت ایجاد و توسعه واحدهای فناور در یکی از زمینه های پسماند های بیمارستانی، تجهیزات پزشکی، گیاهان دارویی و مشکلات زیست محیطی قرار گیرد.

 

لازم به یادآوری است که در پایان این جلسه هم اندیشی اعضاء به ارائه نظرات در خصوص تصویب تفاهم نامه پرداختند و مقرر گردید پس از بررسی نهایی در کارگروه های تخصصی هر یک از طرفین این تفاهم نامه به امضا برسد.

 

 

 

 

 

 

  آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن 

        کدپستی: 9615918339             صندوق پستی: 679                   تلفن :  44200980 - 051          فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com                                                           تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.