skhtma1.jpg

برگزاری تودیع و معارفه سرپرست جدید مدیریت اداری و پشتیبانی دانشگاه

 

آیین تودیع و معارفه مدیر پیشین و سرپرست جدید مدیریت اداری و پشتیبانی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، آیین تودیع و معارفه مدیر اداری و پشتیبانی دانشگاه صبح امروز با حضور ریاست و  کارکنان حوزه اداری دانشگاه در محل اتاق ریاست دانشگاه برگزار شد.

 

 

 

دکتر امیر احمدی رییس دانشگاه با اشاره به اینکه جایگاه مدیریت اداری و پشتیبانی دانشگاه جزء مسئولیت های سنگین و طاقت فرساست بیان داشتند: بخش اداری دانشگاه، مرکز ثقل سیستم است و قانون مداری در این بخش در راس همه امور قرار دارد و  یکی از مهمترین حوزه های ستادی دانشگاه است که وابستگی سایر حوزه های ستادی به آن نقشی دیگر گونه داده است.

 

دکتر امیر احمدی نظارت و شفاف سازي را از موارد بسيار مهم و حساس در این حوزه معرفي و اظهار نمودند كه تمامي تصميمات بايد منطبق بر قوانين و بر مبناي قانون باشد چرا كه در غير اين صورت مشكلات بسياري ايجاد خواهد شد.

 

رئیس دانشگاه ضمن معارفه آقای برغمدی به عنوان سرپرست جدید مدیریت اداری و پشتیبانی دانشگاه، ایشان را جزو برترین‌ها در حوزه های مختلف اجرایی و دارای سوابق عدیده کاری دانستند که علم و تجربه را در کنار هم دارند و از اینکه قبول زحمت نموده و مسئولیت اجرایي سنگینی را عهده دار شدند، افزودند: وظایف و مسئولیت سخت حوزه مدیریت اداری و پشتیبانی بایستی به نحوی انجام گیرد که نظم در آن به خوبی و وضوح به نمایش درآید.

 

دکتر امیر احمدی با اشاره به فرموده امام علی(ع)  مبنی بر داشتن نظم در امور بیان داشتند: برای بهبود روزافزون وظایف این حوزه پرکار، باید کارکنان این بخش با همکاری و هماهنگی بتوانند وظابف خود را به خوبی انجام دهند و این از مهمترین وظایف مدیریت اداری و پشتیبانی است که این عملكرد منظم می تواند نقش موثر و مستقيمي در تقويت و ارتقاء روحيه پرسنل داشته و مي تواند با عملكرد صحيح خود موجب هرچه نزديك تر شدن اهداف سازمان و كاركنان را فراهم نمايد.

 

دکتر امیراحمدی تلاش جهاد گونه در صرفه جويي هزينه ها، انضباط در امور اداري ،افزايش كارائي كاركنان، جذب نيرو هاي متعهد و كارآمد، تبدیل وضعیت کارکنان ، ارتقاء وضعیت شغلی و معیشتی آنان و ارتقاء بهره وري را از ديگر وظايف حساس این حوزه عنوان کردند که بايد در تمامي امور مد نظر قرار گيرد.

 

ایشان تاکید نمودند: ‌کار دانشگاه یک کار تیمی است. اگر همه عزیزان در قسمت ‌های مختلف با يکديگر همكاري نكنند نمي‌توان موفقيتي بدست آورد و كارهاي بزرگي را انجام داد.

 

رئیس دانشگاه در ادامه با اشاره به کارکنان دانشگاه افزودند: با عزمی که در شما سراغ دارم و تجربه ‌ای که در رفع مشکلات داشته اید باید تمام تلاش را برای تعالی حوزه های مختلف بردارید که دانشگاه فناوری های نوین سبزوار به جایگاه اصلی خود نائل گردد.

 

دکتر امیر احمدی در بخش دیگری از سخنان خود گفتند: باید فرآیند ها اصلاح گردد تا بتوانیم به سمت یک دانشگاه تاثیرگذار نسل سوم پیش برویم و در این راه برنامه ریزی کاربردی و قوی لازم است.

 

در پایان رئیس دانشگاه با تقدیر از زحمات مهندس مهری ایشان را جزء بهترین مدیران دانشگاهی دانستند که کارنامه درخشانی در کنار پرورش دانشجویانی با استعداد در مقاطع مختلف تحصیلی بر جای نهاده اند.

 

ایشان احساس دین و تعلق خاطر ویژه به دانشگاه نوپای فناوری های نوین سبزوار، احترام به افراد و برقراری رابطه اخلاق ‌مدار، حل مشکلات دانشگاه و توجه به کیفیت را از اصول مورد توجه مهندس مهری در مدت مسئولیت در این مدیریت دانستند.

 

رئیس شورای دانشگاه در ادامه سخنان خود ابراز امیدواری نمودند جامعه دانشگاهی بتواند از وجود اساتیدی لایق و کارآمد همچون ایشان همچنان بهره مند گردد.

 

در انتها مهندس مهری مدیر سابق اداری و پشتیبانی دانشگاه ضمن تشکر از ریاست دانشگاه، همکاران و مدیرانی که در طی مسئولیتشان ایشان را یاری نمودند، بیان داشتند: اجرای آیین نامه ها، بهبود وضعیت دریافتی کارکنان، به اتمام رساندن پروژه های نیمه تمام عمرانی دانشگاه و اجرای چندین پروژه در حوزه های مختلف اداری و ... از مهم ترین کارهایی بوده است که طی این مدت برای پیشبرد اهداف دانشگاه انجام گرفت.

 

آقای برغمدی سرپرست جدید مدیریت اداری و پشتیبانی نیز در این جلسه ضمن تشکر از اعتماد ریاست محترم دانشگاه در واگذاری مسئولیت خطیر سرپرستی مدیریت اداری و پشتیبانی به وی، در سخنانی ابراز امیدواری کردند که با همراهی و حضور تمامی کارکنان به نحو مطلوب در جهت سیاست های دانشگاه اقدامات و برنامه ریزی ها مناسب صورت پذیرد.

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.