skhtma1.jpg

مهندسی صنایع، عامل افزایش بهره‌وری است.

 

نشست تخصصی پرسش و پاسخ دانشجویان مهندسی صنایع با مدیر گروه جدید این رشته برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه در این نشست که در محل سالن اجتماعات دانشگاه و با استقبال دانشجویان رشته مهندسی صنایع برگزار شد ، مسائل آموزشی ، پژوهشی و.. مورد بررسی قرار گرفت.

 

مدیر گروه مهندسی صنایع دانشگاه با بیان اینکه مهندسی صنایع عامل افزایش بهره وری است بیان داشتند: نوآوری، تکنیک های حل مساله و خلق یک محصول جدید از مهمترین فعالیت هایی است که دانشجویان این دانشگاه در گروه مهندسی صنایع بایستی دنبال نمایند.

 

دکتر قاسمی در ادامه با بیان اینکه رشته مهندسی صنایع از مهم ترین رشته های مهندسی در بازار ایران و جهان به شمار می آید افزودند: حضور دانشجویان این رشته در انجمن علمی مهندسی صنایع و ورود به فعالیت های پژوهشی اولین گام در فعالیت های دانشجویان باشد.

 

مدیرگروه مهندسی صنایع با ابراز مسرت از حضور دانشجویان در نشست پرسش و پاسخ در زمینه چگونگی به وجود آمدن یک ایده، استفاده از تکنیک های حل مساله و تبدیل ایده به خلق یک محصول جدید موضوعاتی را بیان نمودند.

 

ایشان همچنین با اشاره به نقش تاثیر گذار مهندسی صنایع در صنعت امروز  افزودند: در رقابت های فشرده و پیچیده جهانی، مهندسینی موفق هستند که بتوانند نیازهای پنهان مشتریان را کشف نموده و با تامین آنها، هیجان را در مشتریان زنده نگهدارند.

 

لازم به یادآوری است در این نشست دانشجویان ضمن بیان پرسش ها در زمینه های مختلف، با کارکردهای مختلف رشته تحصیلی خود آشنا شدند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.