skhtma1.jpg

پیام ریاست دانشگاه در گرامیداشت روز دانشجو

 

دکتر ابوالقاسم امیراحمدی رئیس دانشگاه در پیامی فرا رسیدن 16 آذر، روز دانشجو را به کلیه دانشجویان پر تلاش و سختکوش تبریک گفتند.

 

 

 

در متن پیام رئیس دانشگاه آمده است: 16 آذر فراتر از یک روز تقویمی، فرصتی برای یادکرد نقش آفرینی دانشجویان در تحولات اجتماعی، توسعه های بنیادی، پیشرفت های علمی، روشنگری ها و آرمان خواهی های نسل نوین و آینده ساز جامعه است.

 

سالگرد حماسه 16 آذر، یاد و خاطره دانشجویان دانشگاه تهران که با خون خود نهال مبارزه مردم ایران در راه استبدادستیزی و استقلال‌خواهی را آبیاری کردند، گرامی باد. به‌واقع 16 آذر سال ١٣٣٢ نقطه عطفی در تاریخ معاصر ایران محسوب می‌شود.

 

دانشجوی آگاه الگوی تمام‌نما و چشم بینای یک ملت است که می‌بایست نسبت به همه رویدادهای جامعه خود حساس و مسئولیت‌پذیر باشد.

 

از همین رو بر همگان فرض است که با حفظ کرامت دانشجو و دانشگاه‌، ‌و با همدلی و هم افزایی روز افزون، به گسترش فضای امید و آزادندیشی و نشاط و تلاش هر چه بیشتر در راستای رسیدن به قله های علم و دانش، و نیز سربلندی ایران عزیز کمک نمائیم.

 

در خاتمه، ضمن گرامی داشت حماسه روز 16 آذر و روز عدالت خواهی و استکبار ستیزی، و تبریک روز دانشجو به یکایک دانشجویان عزیز، فهیم و فرهیخته دانشگاه فناوری های نوین سبزوار، به روان پاک همه دانشجویانی که جان خود را در راه سربلندی و آزادی ایران عزیز فدا کرده اند، درود فرستاده و از خداوند منان توفیق شما دانشجویان ارجمند را در عرصه های مختلف علمی و پژوهشی خواستارم.

 

 

 

دکتر ابوالقاسم امیراحمدی      

رئیس دانشگاه فناوری های نوین سبزوار

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.