skhtma1.jpg

یکی ازبهترین اتفاقات در دانشگاه وجود بسیج دانشجویی است.

 

صبح امروز یک شنبه مورخ 96/9/5  جلسه ای با حضور معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، مدیر محترم دفتر بسیج دانشجویی شهرستان سبزوار به منظور گرامی داشت هفته بسیج و تعامل بیشتر روابط فی مابین سازمانی برگزار گردید.

 

آقای قدرتی در این نشست صمیمی ضمن عرض خیر مقدم به آقای نصیری و هیأت همراه، از ایشان کمال تشکر و قدردانی خود را ابراز داشتند.

 

ایشان ضمن بیان توضیحات مختصری از وضعیت دانشگاه، به تبادل نظر در مورد افزایش فعالیت تشکل های دانشگاه علی الخصوص بسیج دانشجویی پرداختند.

 

آقای قدرتی در مورد بسیج دانشجویی افزودند: یکی ازبهترین اتفاقات در دانشگاه وجود بسیج دانشجویی است و بسیج تمامی انسان های خلاق و توانمند را در خود جای داده است.

 

ایشان با اشاره به اینکه قطعاً رهنمود های مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در نهادینه شدن رفتارهای انقلابی و دینی تاثیری شگرف خواهد داشت افزودند: باید سخنان ایشان سرلوحه امور فرهنگی قرار گیرد.

 

عضو شورای فرهنگی دانشگاه در ادامه بسیج را محور انسجام دانشجویی دانسته و خواستند تا در جهت دهی جامعه دانشجویی به سمت وحدت، و مشارکت کلیه دانشجویان در فعالیت های فرهنگی، علمی و دانشگاهی گامی بزرگ بردارند.

 

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه به اهداف مشترک دانشگاه و بسیج دانشجویی اشاره نموده و بیان داشتند: دانشگاه طبق فرموده بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران(ره) جایی است که باید سرنوشت یک ملت در آن تعیین شود و بسیج دانشجویی می تواند در راه توسعه علمی، فناوری، اقتصادی و فرهنگی، مدیریت دانشگاه را همراهی کند.

 

در ادامه مدیر دفتر بسیج دانشجویی شهرستان سبزوار ضمن تشکر از مسئولین دانشگاه به دلیل همکاری های بی شائبه شان، بیان داشتند: اگر در تمامی امور نفسانیات نباشد، همه چیز رنگ و بوی خلوص و عشق به خدا را می گیرد.

 

توصیه های ایشان به بسیجیان دانشگاهی طی طریق در مسیر خط مشی سازمانی بسیج با حفظ ارزش های انقلاب اسلامی بود.

 

 ایشان از زحمات بی دریغ نماینده سابق بسیج دانشجویی تشکر نموده و ایشان را اسوه اخلاق نامیدند.

 

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از آقای شهرستانی، لوح انتصاب خانم قرچه به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه به ایشان اهداء گردید.

 

 

  

 

 

روابط عمومی دانشگاه

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.